Karola Soele golfi meistrivõistluste hõbe

Eesti meistrivõistlused golfis said lõpplahenduse Niitväljal, kui naiste klassis avapäeval hole-in-one löönud Annika Meos edestas lõpuks lähimat konkurenti Karola Soed üheksa löögiga. Pronks kuulus 2016. aasta meistrile Liis Kuulile.

“Reitingu (handicap´i) järgi oleks võinud rahul olla ka kolmanda kohaga, seega mängisin natuke paremini ja minu reiting läks ka paremaks,” rääkis Karola Soe, kes ei olnud rahul oma teise päevaga. “Kuna Annika Meosel oli enne võistlusi handicap 0,9 ja minul 4,0, siis oleks mina pidanud võitmiseks ennast mitmekordselt ületama või temal mäng täielikult ebaõnnestuma. Annika tegi ka väga tugevad esimesed kaks päeva ja see andis talle suure eelise.”

Soe lisas, et on kokkuvõttes võistlusega väga rahul ja handicap langes 3,3-le. “Tänu minu treeneri Mari Rauna koostatud kavale olin nii füüsiliselt kui ka vaimselt väga hästi ette valmistatud. Olen oma arenguga väga rahul ja tänan teda kõige selle eest,” jagas ta oma treenerile tunnustust.

Nüüd ootavad veel ees Saaremaa Open ja samuti sooviks Karola Soe osaleda mõnel Skandinaavia kvalifikatsiooniturniiril. Lõplikud plaanid pole veel treeneriga paika pandud.

Print Friendly, PDF & Email