Horoskoop

JÄÄR
Hindad üle kõige kultuursust ja peent joont kõiges. Sinu enesehinnang pole eriti kõrge, kuid suudad näha väga selgelt, milline tahaksid olla.
SÕNN
Loodus ei salli tühja kohta ja praegune seis on selle näiteks. Kui tahad end muuta, tee seda tasapisi ja ennast säästes. Väldi järske pöördeid.
KAKSIKUD
Täna inspireerivad sind eelkõige huvitavad inimesed, kellel on põnev kultuuriline taust. Hea päev reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks.
VÄHK
Õhus on elektrit. Saad palju uut energiat. Peaksid sellele kindlasti rakendust leidma, sest muidu võid saada peavalu või unetu öö.
LÕVI
Täna suureneb sinu huvi psühholoogia, filosoofia või muude inimese olemust uurivate teaduste vastu. Võimalik, et teed täna mõne huvitava tähelepaneku.
NEITSI
Sinu loominguline potentsiaal on täna suurem kui tavaliselt. Töötad rohkem ja saavutad ka häid ja huvitavaid tulemusi. Aeg isiklikuks kasvuks.
KAALUD
Tunned täna tugevat tõmmet kõige algupärase ja ürgse poole. Hea päev uurida ajalugu, filosoofiat ja ka müstikat puudutavaid teemasid.
SKORPION
Võimalik, et elu paneb su kannatuse nüüd tõsiselt proovile. Võid sattuda üsna sürrealistlikesse olukordadesse, kus ei saa kedagi usaldada peale iseenda.
AMBUR
Võimalik, et tunned täna füüsilist ja moraalset väsimust. Ebasoodne päev läbirääkimisteks, kuna võid midagi olulist kahe silma vahele jätta.
KALJUKITS
Lootused, ideaalid ja soovid tulevikuks mängivad täna tähtsat rolli. Sa ei tohiks tegutseda üksi. Suhtlemise kaudu õpid end paremini tundma.
VEEVALAJA
Oled täna aktiivne ja töökas. Hea päev nii poolikute tööde lõpetamiseks kui ka uute ettevõtmistega alustamiseks ning eneseteostuseks.
KALAD
Täna võib sul tekkida probleeme koostöö tegemisel. Inimesed, kellest sinu plaanid sõltuvad, veavad alt ja sa ise oled rohkem hajevil kui tavaliselt.

 

Print Friendly, PDF & Email