BC Hundid mängib Tallinna Kossuliiga eliitdivisjonis

Kevadel Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigast väljalangenud ja liiga tasandil mängimisest loobunud BC Hundid püssi põõsa siiski ei viska ja teeb kaasa Tallinna Kossuliiga eliitdivisjonis.

BC Hundid koosseis koosneb nüüd peamiselt saarlastest, kuna meeskonnaga liitusid paljud Estlanti poisid: Siim Pildre, Mikko Laugen, Holger Part, Taavi Ilmjärv ja loodetavasti ka Karel Kesküla, kes mängisid eelmisel aastal sama liiga B-divisjonis. Samuti on liitumas Enriko Laanemäe ja Heikko Jäe. Jätkab ka Huntide tuumik ja ketsid lubasid jalga tõmmata nii Kristo Teder kui ka Marko Ool. Kahjuks jätab hooaja vahele Indrek Õunpuu. Trenni teeb kaasa ka hiidlasest kettaheitja Priidu Niit, kelle liitumine on esialgu veel lahtine.

“Liiga on tasemelt pä­ris tugev, aga kõik mängud on Tallinna-kesksed,” ütles mees­konna kapten Taavi Tõnus. “Eesmärk on esialgu meeskond ühtseks löögirusikaks sulatada. Kindlasti ei jätka me enam nii professionaalselt, kui esiliiga tasemel tegime. Kuid kõige tähtsam on, et hea meeleolu oleks üleval ja säiliks nii trennides kui ka mängudes.”

Tõnus lisas, et läbi ühtsuse püütakse võite hammustada mäng haaval ja kuna liiga on uus, siis on kaugemaid eesmärke hetkel raske seada. “Üks on selge, eelmise aasta võitude ja kaotuste mustrit me ei taha sel aastal jätkata. Püüame ikka BC Huntide ja ka saarlaste lippu kõrgel hoida!” oli ta optimistlik.

Print Friendly, PDF & Email