Horoskoop

JÄÄR
Oled leidlik ja tunned vastupandamatut tõmmet uudsete tehnikate poole. Pead tähtsaks vabadust ja sõltumatust. Sul on lennukad ideed.
SÕNN
Oskad näha asjade väärtust. Püüa vältida staatust näitavate asjade võlgu ostmist. Hoidu majanduslikust sõltuvusest! Lõpeta pooleliolevad tööd.
KAKSIKUD
Suhtud oma töösse väga vastutustundlikult, kuid sulle ei sobi pingeline töökeskkond. Püüa töö kõrvalt aega leida ka perekonna ja kodu jaoks.
VÄHK
Võimalik, et saad täna seletamatuid kogemusi ja sinu silmaring laieneb märgatavalt. Väldi asjatut sentimentaalsust ja kasuta oma arukust.
LÕVI
Oled täna tunduvalt sirgjoonelisem ja otsekohesem, kui sinu kaaslased on sind tavaliselt harjunud nägema.
NEITSI
Võid sattuda täna süüdistatava rolli, ehkki tegelikult sa süüdi ei ole. Raskused ennast teistele arusaadavaks tegemisega tekivad siis, kui valetad.
KAALUD
Tunned tõmmet ilusate asjade ja luksuse poole. Otsid situatsioone, kus saaksid särada ning olla imetletud ja austatud. Oht raisata raha!
SKORPION
Ootamatud sündmused ja uued inimesed sinu elus võivad su vaateid uuendada, mis annab hea võimaluse vaadata elu hoopis teisest vaatenurgast.
AMBUR
Täna võivad sul tekkida ummikseisud, võib olla kummalisi kohtumisi võõraste inimestega ja mõttetuid reise. Püüa neid ebamugavusi huumoriga võtta.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud aitavad sul selja sirgu lüüa ja lõpuks ometi hakata tegelema asjadega, mis sulle meeldivad. Ära lase inimestel ennast ära kasutada!
VEEVALAJA
Uus info jõuab väga kiiresti sinuni ja seetõttu võid sattuda pisut segadusse otsuste tegemisel. Püüa täna vältida tähtsate otsuste langetamist.
KALAD
Sa pole täna eriti seltskondlik ja inimesed sinu ümber ei taha mõista sellist tuju langust. Hea päev intellektuaalsemat laadi suhtluseks.

 

Print Friendly, PDF & Email