Horoskoop

JÄÄR
Oled täna leplikum ja rahumeelsem kui tavaliselt. Pead tähtsaks oma kaaslaste suhtumist sinusse ning oled valmis arvestama nende arvamusega.
SÕNN
Puutud täna kokku kummaliste, originaalsete ja ettearvamatute inimestega, kes sind omal moel rünnata püüavad. See võib sinu maailmapilti laiendada.
KAKSIKUD
Sinu käitumine ja meeleolud on täna ettearvamatud. Oled ka iseendale mõistatuseks, kuna sul on raskusi oma tegelike soovide mõistmisega.
VÄHK
Hea päev teatri või mõne sarnase kultuuriasutuse külastamiseks. Sulle pakub täna rahuldust pidulik ja kaunis keskkond ning viisakad inimesed.
LÕVI
Tunned end täna ametialastes suhetes vabamana ja enesekindlamalt kui tavaliselt. Kasuta tänaseid positiivseid planeedimõjusid maksimaalselt!
NEITSI
Suurenevad kaastunne, lahkus ja altruism. Kuid peaksid meeles pidama ka omaenda vajadusi. Täna ongi just hea päev tegeleda endaga.
KAALUD
Loodad kergesti edu saavutada ja hea õnne korral see ka õnnestub. Oht muutuda uhkeks ja pidada ennast parimaks. Püüa märgata ka teisi enda ümber.
SKORPION
Ootamatud sündmused ja uued inimesed sinu elus võivad su vaateid uuendada, mis annab hea võimaluse vaadata elu hoopis teisest vaatenurgast.
AMBUR
Oled täna tavalisest edevam ning püüad iga hinna eest võita oma kaaslaste tähelepanu ja heakskiitu. Hoidu liigsest lobisemisest.
KALJUKITS
Ootad täna tavalisest rohkem oma partneri tähelepanu ning poolehoidu. Samas võiksid olla just ise alustajaks.
VEEVALAJA
Püüa leida vaba aega suhtlemiseks oma vanavanematega. Tänasel päeval on soodustatud kõikvõimalikud perekondlikud suhted.
KALAD
Hea aeg õpingute alustamiseks. Suudad mõtelda kiiresti ja konstruktiivselt. Samas kaldud liigselt lobisema ja sellega oma energiat kulutama.

 

Print Friendly, PDF & Email