Kadi raadios stardib mälumäng (2)

Tenerife päikese saaremaise sügiskevadise talve vastu vahetada otsustanud Olavi Antons hakkab Kadi raadios oktoobrist alates tegema mälumängusaadet Saare Guugli karikale.

Antons nentis eilses Kadi raadio “Keskpäeva” saates, et on alati olnud kõiksugu mälumängude huviline. Kuna siinses raadios sellist saadet pole, otsustatigi senine vajakajäämine ja tema huvi asja vastu ühendada.

Kuigi nime järgi võiks justkui eeldada, et mäng sobib ka internetist kiiresti vastuseid leida oskavatele nobenäppudele, siis Antonsi sõnul on osalejatel ennekõike vaja kasutada oma teadmisi.

“Kui ta meil laua taga on ja mängu salvestame, on näpud Google´ist eemal ja võimalik kasutada ainult seda va halli substantsi,” rõhutas Olav Antons.

Mälumängule võivad võistkonnad registreeruma hakata järgmisest nädalast. Kokku saab registreeruda 32 kuni kolmeliikmelist võistkonda, mälumäng hakkab toimuma iganädalaselt turniirisüsteemis.

“Niimoodi siis mööda turniiritabelit liigume kuni kevadeni välja ja maikuus selgitame välja, kes on need kõige terasemad pliiatsid saartel,” rääkis Antons ja lubas, et mäng tuleb üldhariv ja meelelahutuslik, et seda oleks huvitav kuulata ka neil, kes muidu erilised mälumänguhuvilised ei ole.

Nagu juba öeldud, hakkab registreerimine Kadi raadios eetrisse jõudvale mälumängule pihta järgmisel nädalal. Sel laupäeval toimub Kuressaare tänavapikniku ajal algusega kell 19.30 Nautleja kohviku ees aga tutvustusmäng, kuhu registreerimine on juba alanud.

Registreerimislehe leiab http://kadi.ee/saareguugel/, võistkondade suurus on limiteeritud kümne liikmega, kuid mängida võib ka individuaalselt.

Print Friendly, PDF & Email