Horoskoop

JÄÄR
Puutud täna kokku toredate seltskondlike inimestega, kellega on mõnus koos aega veeta. Töised ja ametlikud meeleolud jäävad tahaplaanile.
SÕNN
Täna on tõeliselt värskendavate meeleoludega päev. Pane oma vaim valmis, et teha muudatusi asjades, mis sind juba pikka aega häirinud on.
KAKSIKUD
Võimalik, et kõrgemal positsioonil olev inimene küsib sinu arvamust või nõuannet. Sinu rahulikkus ja kindlameelsus mõjuvad positiivselt.
VÄHK
Hea päev otsida suhtlust iseendaga ning vaadata üle oma tegelikud soovid ja vajadused. Ära lase teistel ennast mõjutada ega ära kasutada.
LÕVI
Tunned ärevust, kui kõik ei lähe plaanipäraselt, kuid tõrked on vajalikud selleks, et sa teeksid endale restardi ja püüdleksid paremuse poole.
NEITSI
Tänu oma rõõmsameelsusele ja optimismile oled täna oodatud inimene igas seltskonnas. Võimalik, et tood pingelistesse olukordadesse lahenduse.
KAALUD
Täna tekib sul soov erinevate asjadega eksperimenteerida. Tärkab huvi psühholoogia ja selle vastu, kuidas psüühikaga manipuleerida.
SKORPION
Võid täna armuda mõnesse oma sõpra, kellega oled siiani lihtsalt hästi läbi saanud. Hästi edenevad kõik rahaasjad ja investeerimine.
AMBUR
Oled täna tavalisest edevam ning püüad iga hinna eest võita oma kaaslaste tähelepanu ja heakskiitu. Hoidu liigsest lobisemisest.
KALJUKITS
Hea päev, et end vaimselt arendada ja teha eneseanalüüsi, kuna suudad olla enda suhtes objektiivsem kui tavaliselt ja ego nõudmised on väiksemad.
VEEVALAJA
Oma enesekindlusega võid täna välja tulla nii mõnestki keerulisest olukorrast. Aktiviseeruvad esinemisvajadus ja soov olla teiste jaoks imetletud juht.
KALAD
Planeediseisud annavad sulle häid võimalusi oma loomeenergia rakendamiseks. Suudad ennast väga originaalselt väljendada.

 

Print Friendly, PDF & Email