Horoskoop

JÄÄR
Hea päev ametialasteks uuendusteks. Võimalikud uued pakkumised või ameti- ja palgakõrgendus. Emotsionaalsel tasandil oled veidi reserveeritum.
SÕNN
Kipud olema ettevaatamatu. Võib juhtuda, et käitud impulsiivselt ja arutult. Väldi tülisid kaaslastega ning püüa olla tasakaalukam ja kannatlikum.
KAKSIKUD
Oled tugev isiksus ja sulle on pandud palju vastutust. Hetkel tuleks sulle kasuks aga pigem tahaplaanile tõmbuda ja tegeleda oma probleemidega.
VÄHK
Täna peaksid püüdma olla oma ettevõtmistes võimalikult täpne ja rahulik. Sul võib tulla tegemist salakavalate ja ettearvamatute inimestega.
LÕVI
Tunned täna soovi teha midagi iseenda jaoks. Kulutad tavalisest rohkem raha erinevatele meelelahutustele, riietele ja heale söögile-joogile.
NEITSI
Täna suureneb sinu huvi põnevate avaliku elu sündmuste vastu. Tunned suuremat soovi kui tavaliselt pidutseda, tantsida ja üldse elu nautida.
KAALUD
Materialistlike mõjudega päev. Oskad hinnata ilusaid asju ja püüad luua enda ümber meeldivat atmosfääri. Hea aeg kodukaunistamiseks.
SKORPION
Täna võid kokku puutuda kellegagi, kes on juba mõnda aega sulle vastu töötanud. Kipud liiga kergesti ärrituma ja iga hinna eest oma seisukohti kaitsma.
AMBUR
Sündmused võivad võtta ootamatu pöörde ja kontrolli alt väljuda. Kaldud hajameelsusse, võimalik ebaedu äriasjades. Ebasoodne päev reisimiseks.
KALJUKITS
Peaksid leidma mooduse, kuidas oma pingeid maandada. Võib ilmneda terviseprobleeme, traumade oht. Samuti tuleks ettevaatlik olla liikluses.
VEEVALAJA
Oled aktiivses meeleolus ja tunnetad oma jõulisust. Väldi siiski üksinda võitlemist, otsi mõttekaaslaste toetust. Õige aeg meeskonnatööks.
KALAD
Tunned täna erilist kiindumust oma hobisse, mistõttu võid langetada otsuse, et sellest saab su põhitegevus. Tunned soovi oma elus midagi muuta.

 

Print Friendly, PDF & Email