Horoskoop

JÄÄR
Võid täna üpriski hajameelne olla ja seetõttu hoidu tähtsate lepingute sõlmimisest. Samuti hoidu alkoholist ja muudest mõnuainetest.
SÕNN
Sinu mõistus on täna terane ja liigutused kiired. Otsid aktiivselt võimalust ennast teostada või lihtsalt proovile panna. Hea aeg õppimiseks.
KAKSIKUD
Tunned täna hinges kerget ärevust, mis on samal ajal üsnagi nauditav. Sa ei saa ka ise täpselt aru, mida ootad, kuid see tunne mõjub sulle innustavalt.
VÄHK
Peaksid täna ettevaatlikum olema elektriliste seadmetega ja liikluses. Pea meeles, et ettevaatus on tarkuse ema ning talita tasa ja targu.
LÕVI
Oled täna seltskondlik ja jutt jookseb sul üsna lobedalt. Kaaslased ootavad sinult uusi huvitavaid ideid. Hea päev läbirääkimiste pidamiseks.
NEITSI
Oled täna rahulikum kui tavaliselt. Sobiv päev osta endale ilusaid asju, kaunistada kodu või külastada ilusalongi. Ka partnerluses valitsevad harmoonilised energiad.
KAALUD
Oled täna tunduvalt järeleandlikum kui muidu. Sinu jaoks on esmatähtis teiste inimestega harmooniliste suhete säilitamine. Jää siiski iseendaks.
SKORPION
Tänane päev on kõike muud kui rutiinne. Otsid seiklusi ja tutvud uute inimestega ning võid sattuda ka veidi ebameeldivatesse sekeldustesse.
AMBUR
Oled täna energiline ja aktiivne. Seda nii sõnades kui ka tegudes, kuid väldi teiste paikapanemist, anna neile võimalus ise oma vigasid mõista.
KALJUKITS
Täna võib sul raskusi olla enese selgelt ja konkreetselt väljendamisega. Samas on täna hea päev lugemiseks, ja omaette mõtisklemiseks.
VEEVALAJA
Naudid täna teiste inimeste tähelepanu. Püüad oma kaaslasi uskuma panna, et oled erakordselt vapper ja huvitav isiksus.
KALAD
Kipud täna silmi kinni pigistama või mõnele oma eksimusele läbi sõrmede vaatama. Sellega teeksid aga suure vea, mis võib sulle hiljem kalliks maksma minna.

 

Print Friendly, PDF & Email