Horoskoop

JÄÄR
Tunned täna soovi inimestele meeldida ning lausa januned komplimentide ja meelituste järele. Samas kipud unustama oma lähedaste vajadusi.
SÕNN
Tänased energiad võivad muutuda sinu jaoks raskesti talutavaks eelkõige juhul, kui lased sündmustel üle pea kasvada. Väldi probleemide kuhjumist.
KAKSIKUD
Sinu väljenduslaad võib teistes inimestes täna hämmingut tekitada. Sinu originaalsed ideed kipuvad üsna ekstreemsed ja kummalised olema.
VÄHK
Soodne päev kodukaunistamiseks ja tegelemiseks millegi ilusaga. Tunned armastust sind ümbritsevate inimeste vastu.
LÕVI
Toetud täna oma intellektile ja tuled suurepäraselt toime oma kaaslaste veenmisega. Soodne aeg läbirääkimisteks.
NEITSI
Võimalik, et sinu vastu ollakse täna ootamatult lahked ja heatahtlikud. Ole siiski tähelepanelik, tõenäoliselt oodatakse sinult mõnd teenet.
KAALUD
Tunned nüüd vajadust eksperimenteerida ja oma elus muudatusi teha. Otsid võimalusi eneseteostuseks. Loominguliselt oled avatum.
SKORPION
Kipud täna veidi ebaausaid ja alatuid võtteid kasutama, et oma tahtmist saada. Samas valitseb ka oht, et saad hoopis ise petta!
AMBUR
Sinu jaoks on motiveeriv intellektuaalsuse arendamine. Soodne aeg käia erinevatel kursustel, õppida keeli, reisida ja inimestega suhelda.
KALJUKITS
Võid täna sattuda seltskonda, kus sa ennast eriti oodatuna ei tunne. Tegutse vastavalt oma sisetundele.
VEEVALAJA
Kui sul on mingid kindlad põhimõtted, siis võimalik, et nüüd hakkavad need kõikuma. Kohtud intelligentse inimesega, kelle mõtted sind vägagi innustavad.
KALAD
Pööra täna suuremat tähelepanu sellele, mida kaaslased sulle räägivad või soovitavad. Ära alahinda oma partneri mõtteid ja soovitusi!

 

Print Friendly, PDF & Email