Horoskoop

JÄÄR
Kui oled tänaseks päevaks konkreetsemaid plaane teinud, peaksid igaks juhuks valmis olema takistusteks. Võimalik ebameeldiv kokkupuude sugulastega.
SÕNN
Depressiivsete meeleoludega päev. Kipud masohhistlikult enesehävitamist nautima. Püüa taltsutada oma ebastabiilset mõistust ja väldi üksi olemist.
KAKSIKUD
Võimalik, et satud täna olukorda, kus pead suhtlema inimestega, kellega tunned end veidi ebamugavalt. Kuid eneseületuse abiga laabub siiski kõik.
VÄHK
Soodne päev õppimiseks ja eneseharimiseks. Võimalik, et sinu poole pöördutakse mõne murega. Ebasoodne päev reisimiseks.
LÕVI
Kipud täna tegema rutakaid otsuseid asjade kohta, millest sul tegelikult aimugi pole. Peaksid endale meelde tuletama, et parem on karta, kui kahetseda!
NEITSI
Oled suhtlemisel avatud, aus ja otsekohene. Tunned täna tugevat vaimset energiatulva. Soodustatud on tegevus, mis on seotud info hankimisega.
KAALUD
Oled täna ergas ja tunned tavalisest suuremat vajadust midagi olulist korda saata. Sinu agarus võib aga kellelegi närvidele käima hakata.
SKORPION
Kipud täna veidi ebaausaid ja alatuid võtteid kasutama, et oma tahtmist saada. Samas valitseb ka oht, et saad hoopis ise petta!
AMBUR
Tänane päev on sobilik muudatuste ja uuenduste tegemiseks. Püüa loobuda kõigest ebavajalikust. Hea aeg suurpuhastuseks.
KALJUKITS
Hiljutised suhted on olnud “huvitavad”, et mitte öelda midagi enamat. Nüüd on aeg millekski teistsuguseks.
VEEVALAJA
Otsid kedagi sellist, kes mõjuks sulle nii, et kogu sinu senine elu muutuks. Suurenenud vajadus muudatuste järele.
KALAD
Võid sattuda seltskonda, kus valitseb veidi sunnitud õhkkond. Samas on täna hea päev tegeleda rutiinsete, ent vajalike toimetustega.

 

Print Friendly, PDF & Email