Ametikool palkas kogenud hotellijuhi osakonnajuhatajaks

Anu Soosaar

Kuresaare ametikooli teenindusosakonda asub septembrist juhtima Saaremaa juurtega Anu Soosaar (fotol) , kellel on kümne aasta pikkune kogemus Viru hotelli juhtimisel.

Uude teenindusosakonda kuuluvad ametikooli restoran ja kohvikud, hotell Mardi ning õpilaskodu. Struktuurimuudatusega liiguvad nii õpilaskodu kui ka hotelli töötajad haldusosakonnast teenindusosakonna koosseisu, teatas kooli uudiskiri.

“Mul on tõsiselt hea meel, et saan oma teadmisi, oskusi ja kogemusi jagada ning rakendada kodusaarel Kuressaare ametikoolis heas koostöös kõigi uute kolleegide, õpetajate ja õpilastega,” lausus Soosaar.

Anu Soosaar on hariduselt õpetaja. Ta on töötanud klassiõpetajana Tallinna 44. keskkoolis ja õpetanud eesti keelt vene õppekeelega rühmadele Tallinna majanduskoolis. 20 aasta pikkust karjääri Viru hotellis alustas ta turundusassistendi ametikohalt.

“Minu esimene suur ja põnev ülesanne oli täiesti nullist alates Virule püsikliendiprogrammi loomine ärisegmendi osakaalu kasvatamiseks. Aasta pärast võtsin juba vastu majutusdirektori ametikoha ning alustasin uuendustega teeninduse parendamiseks ja efektiivistamiseks.

Hiljem, juba tegevdirektorina, vastutasin juba kogu hotelli, konverentsikeskuse ja restoranimaailma kontseptsioonide äriedu, nende uuenduste, arenduste ja elluviimise eest,” kirjeldas ta oma karjääri.

Print Friendly, PDF & Email