Teedevalitsuse saal läheb ikkagi Semiirile (2)

Ehkki Saaremaa vallavalitsus on paari viimase nädala jooksul otsustanud endise teedevalitsuse saali rendile andmise osas küll nii ja naa, korra lubades ja siis jälle pidurit pannes, on vald nüüd viimaks otsusele jõudnud, et saal läheb ikkagi MTÜ-le Riimes ehk tantsukoolile Semiir.

Vallavalitsuse spordinõunik Marden Muuk ütles, et Marientali tee 27 saali rendile andmiseks korraldatakse pakkumine 2018/2019 hooaja lõpus. “Sügisel, kui klubidel on ajad ja treeningud juba broneeritud, pole mõistlik seda teha,” lausus ta. “Jätkame Semiiriga lepingut samadel tingimustel selle hooaja lõpuni.”

Lisaks jätkatakse lepingut ka GEM OÜ-ga, kes tegeleb täiskasvanute seltskonnatantsudega. “Nende tundide ajad muutuvad, aga mahud jäävad samaks,” kinnitas Muuk.

Lepingut Semiiriga iseenesest veel sõlmitud ei ole, asi läheb vallavalitsuse kinnitusel otsustamisele järgmisel vallavalitsuse istungil tuleval teisipäeval. Plaan on aga, et tantsukool jätkab senistel tingimustel.

Varem maksis ruumi kasutamine neile 2 eurot tund ning Marden Muugi sõnul see usutavasti nii ka jääb. “Aga teisipäeval oleme ses osas targemad. Plaan igatahes on, et Semiir jätkab praegu senistel tingimustel.”

Mis puutub treeninguteks vajalike ruumide nappusesse, siis Muugi sõnul tegeleb vald aktiivselt ruumide otsimisega, et leida suurenenud ruumivajadusele lahendus.

Print Friendly, PDF & Email