Horoskoop

JÄÄR
Hajevil olek, ebarealistlikud lootused ja ekslikud sümpaatiad. Võid haigestuda ja kipud liigselt unistama. Püüa pea selge hoida ja keskendunum olla.
SÕNN
Võimalik, et kohtud täna ootamatult vanade sõpradega ja otsustate üheskoos midagi ette võtta. Võivad tekkida armusuhted kunagise kallimaga.
KAKSIKUD
Meeldivate ja harmooniliste mõjudega päev. Otsid ilu ja armastust. Avalduvad loomingulised võimed ning oskus olla veetlev kaaslane.
VÄHK
Loovus on ekstsentriline ja võib mitte leida väljundeid. Ülitundlikkus ja ärrituvus põhjustavad probleeme. See pole hea aeg suhtlemiseks.
LÕVI
Tunnetad, et erined millegi poolest sind ümbritsevatest inimestest ja seisad eemal ühiskonna tavaelust. Sulle on sobivaim spontaanne eluviis.
NEITSI
Oled täna intellektuaalselt suurepärases vormis. Võimalik, et satud avastusterohkesse vestlusesse, mis inspireerib sind veel pikka aega.
KAALUD
Kipud liiga kergesti alla andma ja teed juba väikseimagi ebaõnnestumise korral järelduse, et oledki käpardiks loodud. Rohkem eneseusku!
SKORPION
Püüa vältida oma positsiooni kuritarvitamist. Kõik halb, mida teed, tuleb sulle endale tagasi. Viibi rohkem looduses ja saa positiivset energiat.
AMBUR
Nüüd on aeg ennast kokku võtta ja teha ära asjad, mida oleksid juba ammu pidanud tegema. Võimalikud probleemid tehnikaga. Ettevaatust liikluses!
KALJUKITS
Täna tõmbab sind välismaaga seotud teemade või võõraste kultuuride poole. Oled tavalisest teadmistehimulisem ja naudid uusi kogemusi.
VEEVALAJA
Täna oleks soovitav, kui suhtuksid oma ettevõtmistesse tavalisest suurema kohusetundega. Võimalik, et sinult oodatakse rohkem kui muidu.
KALAD
Oled otsekohene ja teravkeelne. Võimalik, et seetõttu peetakse sind ründavaks. Anna ka teistele võimalus arvamust avaldada, ilma neid katkestamata.

 

Print Friendly, PDF & Email