LUGEJA KIRI: Seeniormeeste klubi arutas tulevikku

Kaks aastat tagasi loodud Saaremaa seeniormeeste klubi üritused on olnud mitmekesised. Oleme kohtunud huvitavate inimestega, väljasõitudel tutvunud Saaremaal tegutsevate ettevõtetega ja kahel korral osalesime üleriigilisel seeniormeeste klubide kokkutulekutel.

Uute tegevussuundade kujundamiseks saatsime aasta algul liikmetele küsimustiku. Ühel augustikuu ilusal pärastlõunal oli üks meie klubi liige nõus kaaslasi oma suvekodus võõrustama. Võtsime kirja pandud vastused luubi alla, arutades klubi liikmete ettepanekuid ja soove.

Kõlama jäi mitu põhimõtet:

Juhatus on siiani üritusi korraldades piisavalt arvestanud meeste soovidega.
Juurutama peaks rohkem diskussioone, mitte ainult ära kuulama kellegi esinemist.

Kindlasti jätkata Saaremaale nime tegevate ettevõtete külastamist. Suvel teha kindlasti üks väljasõit mandrile. Sõelale jäid Paldiski linn ja Harjumaal Johannes Tõrsi muuseum ning meremuuseum. Osaleda üleriigilisel seeniormeeste kokkutulekul. Aktiivselt tegeleda uute liikmete leidmisega.

Kuna ilmataat meie ettevõtmist igati soosis, ei saanud me jätta kasutamata võimalust mängida petanki. Paljudele oli mäng uus, aga nagu ikka – sageli on algaja õnn neile saatjaks. Väga täpse käega viskajaid oli palju. Linnameestest keegi värske õhu mürgitust ei saanud ja veel koduteelgi jätkus arutelu.

Tõdeti, et klubi on püsti tõusnud ja teeb juba esimesi tõsiseid samme. Siit ka meie üleskutse – asjaliku ja aktiivse ellusuhtumisega mees, tule meie klubi liikmeks. Rohkem informatsiooni klubi kohta saab igal kolmapäeval Kuressaare päevakeskuses teisel korrusel, kus meie juhatuse liige on kohal kella kümnest kuni kella kaheteistkümneni. Astu läbi, et klubi tegemistest ülevaadet saada. Võiksid ju sinagi meie klubi liige olla.

Helmut Sääsk
juhatuse liige

Print Friendly, PDF & Email