Horoskoop

JÄÄR
Sulle kurdetakse täna isiklikke muresid või küsitakse laenu. Mõjud turvalise ja usaldusväärsena, kuid ära lase end energiast tühjaks tõmmata.
SÕNN
Kui peaksid täna mõjutama teisi, siis arvesta kindlasti sellega, et kõigil on omad soovid ja arusaamad. Saavutad edu, kui käitud teistega lugupidavalt.
KAKSIKUD
Täna alustatud tööd kipuvad paraku pooleli jääma. Ära loo endale illusiooni sellest, kuidas ükskord kõik sind austavad.
VÄHK
Hõljud täna oma maailmas ja igasugune koostöö on raskendatud. Võid ühel hetkel avastada, et oled reaalsest maailmast totaalselt eraldunud.
LÕVI
Hindad kvaliteeti, kuid sinu nõudmised võivad olla nii kõrged, et ületavad inimlikkuse piirid ning sa jäädki otsima oma kõrgemat ideaali.
NEITSI
Täna on päev, mil igapäevaste kohustuste täitmine ei taha kohe kuidagi edeneda. Mõtted kipuvad romantilisele lainele.
KAALUD
Päev täis ahvatlusi ja lõkse. Nüüd pannakse sind tõeliselt proovile, hea võimalus testida oma vastupanuvõimet. Ettevaatust võõrastega.
SKORPION
Kipud täna lihtsalt vanast harjumusest tegelema mõttetute asjadega. Püüa elada rohkem tänases päevas ning hoia silmad lahti!
AMBUR
Võimalik, et sinult oodatakse nüüd rohkem kui muidu ettepanekuid ja soovitusi. Püüa läheneda asjadele omaenda vaatenurgast, tulevad originaalsed ideed.
KALJUKITS
Väldi liigset konservatiivsust ja ole valmis minema ka kompromissile, kui selleks vajadus peaks tekkima.
VEEVALAJA
Täna tõmbab sind seiklusterohke ning vaheldusrikas elu. Oled püsimatum kui tavaliselt, mistõttu sul on raske keskenduda konkreetsele tegevusele.
KALAD
Tõsiste meeleoludega päev. Salapärased juhtumid ja ekstreemsed olukorrad võivad põhjustada psühholoogilist kriisi. Väldi kirurgilisi protseduure.

 

Print Friendly, PDF & Email