Lühidalt SPORDIST

Timo Tammemaa aitas koondise finaalturniirile
Eesti võrkpallimeeskond kindlustas pühapäeval 3:1 (29:31, 25:15, 25:20, 25:18) võiduga võõrsil Ra’ananas Iisraeli üle koha 2019. a EM finaalturniiril. Voor enne lõppu on Eesti kindlustanud esikoha B-alagrupis. Timo Tammemaa tõi 10 punkti.


Liisi Vaht Soomes võidukas
3D Treening klubi esindav Liisi Vaht võitis Brasiilia jiu-jitsus Finnish BJJ Openil kategooria lillad kuni mustad vööd kehakaalus -56,5 kg kuldmedali. Liisi Vaht alistas mõlemad vastased tagantkägistusega.


Selgusid parimad jahilaskmises
2018. aasta Saaremaa meister jahilaskmises on Argo Saagpakk, teise koha sai Peeter Jürisson ja kolmas oli Karel Kaselaid. Parim võistkond oli Sõrve Sääre jahiselts Aste ja Laugi jahiseltsi ees.


Luise Vevers teine
Saare ratsakeskuse juuniorid tegid laupäeval Juurimaal toimunud võistlusel head sõitu. Luise Vevers ja Ruudi saavutasid 110/120 cm handicap kiirus-puhtussõidus 2. koha, osaledes 120 cm parkuuris. Samas arvestuses saavutasid 110 cm parkuuris 4. koha Mihkel Ait ja Emperor.


Murupetankis mängiti paarismäng
Laupäeval toimus Lümandas murupetank paarismängus. Esikoha said Tarvo Pihlas – Jüri Janson, neile järgnesid Katrin Lember – Urmo Auväärt ja Paul Kolk – Gunnar Usin. Osales 10 tiimi.


Korvpallilaagris 30 last
Laupäeval toimus juba viiendat korda suvine avatud korvpallilaager, millest võttis osa üle 30 aktiivse poisi ja tüdruku üle Saaremaa.

“Enne algavat õppeaastat oli laagri eesmärk tuua rohkem Saaremaa noori spordi ja korvpalli juurde. Ühepäevasest laagrist olid oodatud osa võtma poisid ja tüdrukud sünniaastaga 2010 – 2007, kelle varasem kokkupuude korvpalliga ei olnud oluline,” sõnas laagri korraldaja Siim Hiie.

“Paljud noored olid ka juba varasemalt kokku puutunud korvpallitreeningutega ja see andis võimaluse meil teha vastavalt võimetele ka keerulisemaid harjutusi, mis tulid lastel superhästi välja.”

Laagri treeninguid ja tegevusi juhendasid Saaremaa spordikooli korvpallitreener Siim Hiie ja TTÜ/Korvpallikooli treener Alari Põllu.

Print Friendly, PDF & Email