Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et tunned täna tugevat soovi kontrollida kõike ning kõiki enda ümber. Arvatavasti tuleneb see sinu usaldamatusest kaaslaste suhtes.
SÕNN
Oled tugevasti mõjutatud teiste meeleoludest ja reageerid väga tundlikult ümbruskonna negatiivsusele. Püüa olla enesekindlam.
KAKSIKUD
Kaldud täna idealiseerima asju, mida soovid ideaalsetena näha, kuid mis tegelikkuses pole ideaalsed. Selline illusioon lõpeb pettumusega.
VÄHK
Oled täna väga enesekindel, kuid teiste inimeste suhtes kriitiline. Püüa ka enda vigu näha ning olukorda adekvaatselt hinnata.
LÕVI
Võid täna tavalisest kergemini illusiooni küüsi sattuda. Kipud usaldama valesid inimesi. Hoia oma tähelepanu realistlikel ja praktilistel asjadel!
NEITSI
Tunned täna soovi kellegi eest hoolitseda. Oskad paremini kui tavaliselt mõista oma kaaslaste või lähedase partneri soove ning vajadusi.
KAALUD
Sinu usk ja vaimsus pannakse proovile. Intuitiivsus võib alt vedada. Jää võimalikult kaineks ning tuleta endale meelde kõrgem eesmärk.
SKORPION
Täna on õhus konfliktsed energiad. Oma suure jutustamishimuga võid tuua endale kaela suuri probleeme, nii et jälgi hoolikalt, mida ja kus ütled.
AMBUR
Võimalik, et tunned täna soovi teisi mõjutada, samal ajal aga eirad enda probleeme. Käitu arukalt ja tasakaalukalt, väldi pealetükkivaks muutumist.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud toovad sinu ellu teatava kergendustunde. Võimalik, et just nüüd laheneb mõni pikka aega kestnud tüli.
VEEVALAJA
Otsid tuge oma kaaslastelt. Tunned vajadust tutvuda uute inimestega, et lõpetada alustatud ettevõtmisi. Hea päev koostöö tegemiseks ja läbirääkimisteks.
KALAD
Oled täna asjalikus meeleolus. Kui sulle midagi ei meeldi, ütled selle välja otsekohesemalt kui muidu. Hea aeg suhete klaarimiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email