Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et satud täna huvitavate sündmuste keskmesse. Kasuta juhust ja võta olukorrast kõik, mis võtta annab. Ekstreemsused on head!
SÕNN
Tänane päev võib materiaalses mõttes sulle väga soodsaks kujuneda. Võimalikud ootamatud pakkumised. Õige aeg oma kodusse investeerimiseks.
KAKSIKUD
Sinu usaldusväärsus ja kohusetunne teevad täna paljudele sinu kaaslastele silmad ette. Tänu sellele sujub koostöö paremini.
VÄHK
Püüa vältida probleemide kunstlikult keerulisemaks tegemist ja iga pisiasja ületähtsustamist.
LÕVI
Võimalik, et šokeerid täna ümbritsevaid otsekoheste ja üsnagi teravate sõnavõttudega. Su söakus paneb sõpru sind vaid rohkem hindama!
NEITSI
Su tahtejõud on täna nõrk, seetõttu eelistad minna kergema vastupanu teed ning lükkad tüütud toimetused nõnda-öelda homse varna.
KAALUD
Sobiv päev tegeleda ülimat tähelepanu nõudvate töödega. Mõtled praktiliselt ja ilmutad ettenägelikkust. Hea päev ka arstlikuks kontrolliks.
SKORPION
Tunnetad täna, et sulle püütakse pähe istuda. Kipud kõike liiga traagiliselt ja emotsionaalselt võtma. Hea päev üksinda toimetamiseks.
AMBUR
Täna on soodustatud intellektuaalne tegevus. Sinu leidlikkus on aktiviseerunud ning võid nii mõnelegi probleemile ootamatu lahenduse leida.
KALJUKITS
Tänased meeleolud muudavad sind närviliseks ja isegi agressiivseks. See võib avalduda nii sõnades kui ka tegudes. Püüa leida enda jaoks midagi lõõgastavat.
VEEVALAJA
Mõjud täna tavalisest seksikamana ning võimalik, et mõne inimese jaoks lausa ärritavalt väljakutsuvalt. Intriigid on kerged tekkima.
KALAD
Energilisuse asemel ilmutad agressiivsust, mis ei tunnista seadusi, korda ega reegleid. Tunned end hästi, kui suudad mõne inimese paika panna.

 

Print Friendly, PDF & Email