Horoskoop

JÄÄR
Aeg tagastada sõpradelt saadud asju. Kui oled kellelegi võlgu, siis oleks soovitav võlg täna ära maksta. Vanade asjade lõpetamise aeg.
SÕNN
Sul võib täna tekkida tõrkeid paikapandud plaanide teostamisel. Püüa mitte lasta end sellest häirida, ole spontaansem. Hea päev suhtlemiseks.
KAKSIKUD
Ole nüüd avatud uutele võimalustele ja pakkumistele! Ela elu täiel rinnal, liigne tagasihoidlikkus võib kahjustada su vaimset tervist.
VÄHK
Oma vabameelse ja lõbusa olekuga võidad täna südameid. Hakkad meeldima koguni neile inimestele, kes on tavaliselt sinu vastu jahedad olnud.
LÕVI
Oled nüüd sõltumatu ja enesekindel. Puutud kokku sündmustega, mis on seotud varasemate tegudega sinu elus. Selle baasilt on hea alustada uusi ettevõtmisi.
NEITSI
Ebasoodne päev ühiskondlikuks aktiivsuseks ja reisimiseks. Ära tee uhkeid plaane, need võivad mitte teoks saada või siis anda suisa ootamatu tulemuse.
KAALUD
Täna valitsevad rahutud mõjud. Püüa säilitada rahulikkus ning väldi tormakate ja läbimõtlematute otsuste tegemist. Hea päev sportimiseks.
SKORPION
Tunned täna vajadust ennast näidata ja oled uhke oma saavutuste üle. Püüa ka teisi inimesi märgata, ka väike enesekriitika ei tule kahjuks!
AMBUR
Sind hakkavad nüüd köitma salateadused ning psühholoogia ja filosoofia. Tänu tugevnenud intuitsioonile tajud oma kaaslase meeleolu ka ilma sõnadeta.
KALJUKITS
Kipud täna muutuma liiga tõsiseks ja asjalikuks. Püüa ikka aru saada, kui keegi teeb lihtsalt nalja, ja ole spontaansem.
VEEVALAJA
Oled täna eriti läbinägelik ja võid sellega häirida nii mõndagi oma kaaslast. Võimalik, et puutud kokku kellegagi, kes tahab sind paika panna.
KALAD
Paistad silma omapära ja originaalsusega. Kaaslased, kellega suhtled, hindavad sinu optimismi, entusiasmi, ettevõtlikkust ja rõõmsameelsust.

 

Print Friendly, PDF & Email