Ken Torn sõidab Võrumaal Peugeot´ga

Eeloleval nädalavahetusel sõidetakse Võrumaa teedel Eesti meistrivõistluste kuues ja Läti autoralli meistrivõistluste viies etapp, kus Ken Torn sõidab seekord Peugeot R2-ga.

“See on olude sunnil ja ühekordne projekt, muidu sõidan ikka Fordiga,” ütles Ken Torn. “Eks paistab, kuidas asi hakkab kulgema, aga äkki on R2 nagu R2 ikka, eks nad laias laastus ikka ühte auku autod on.”

Peugeot´ga kohanemiseks on Torn saanud sõita viis kilomeetrit, selle pagasiga peab ta rajale minema. “Tunne on selline, et vast saab hakkama, aga eks näis, kui kiiresti tulema hakkab ja sõbraks saame, kuid ülemäära suruma ei hakka,” lausus ralliploot.

Kui Soome rallil oli Ken Torni kaardilugeja Kuldar Sikk, siis Eestis istub tema kõrval tavapäraselt Aleks Lesk. “Eks ta väikest ringihäälestamist vajab, sest Kuldariga on pikemalt koostööd tehtud, aga Aleks on tubli ja saame hakkama,” tõdes ta.

Järgmine MM-ralli ja ühtlasi sarja viimane on Ken Torni jaoks Türgis. Tiitlivõimalused on tal teoreetiliselt veel olemas ja kindlasti minnakse selle nimel ka sõitma. Võitja saab R5-auto, mingi koguse rehve, tema eest tasutakse stardimaksud ja eraldatakse kogus kütust. “See oleks samm edasi ja on, mille nimel sõita,” märkis Torn.

Print Friendly, PDF & Email