Horoskoop

JÄÄR
Tunned suurt rahuldust, kui saad midagi konkreetset ja vajalikku ära teha. Tahad näha kiireid tulemusi. Hea päev füüsiliseks tööks.
SÕNN
Tõenäoliselt oodatakse sinult täna pigem vaikivat nõusolekut kui revolutsioonilist maailmaparandamist. Ole valmis kuulama teiste muresid.
KAKSIKUD
Kipud end täna kuulujuttudest häirida laskma. Väldi olukordi, kus võiksid stressata või liigse emotsionaalse pinge tõttu masendusse sattuda.
VÄHK
Tänane päev võib sinu jaoks kujuneda üsna intensiivseks ja kohati isegi kriitiliseks. Võib esineda terviseprobleeme. Väldi alkoholi ja ülesöömist.
LÕVI
Võimalik, et kipud täna kummaliselt käituma ja oma kaaslasi tahtmatult ära kasutama. Püüa olla teiste suhtes taktitundelisem ja tähelepanelikum.
NEITSI
Täna on hea päev tegeleda kõige uue ja loomingulisega. Saad inspiratsiooni veidi ekstreemsetest olukordadest või võõrastest kultuuridest.
KAALUD
Oled valmis kulutama palju raha ja energiat oma välimuse ja riietuse peale. Otsid ilu ja mugavust, aga püüa siiski hoiduda lauspillamisest.
SKORPION
Kui täna millegagi hoogu satud, on sul raske peatuda. Võtad kõiki oma tegemisi väga kirglikult ja ootad teistelt lugupidavat suhtumist.
AMBUR
Oled vastutustundlik ja otsustusvõimeline ning kõik ettevõtmised lõpevad hästi. Soodne aeg oma kohustuste täitmiseks. Võimalik kokkupuude võimukandjatega.
KALJUKITS
Tänased seisud võivad tuua sulle riskidega seotud situatsioone või satud ise olukorda, kus pead riskeerides millegi tähtsaga otsuse langetama.
VEEVALAJA
Satud täna seltskonda, kus kohtad inimest, kes pealtnäha on vaoshoitud, kuid tegelikult vägagi ambitsioonikas ja kaval. Väldi avameelseid vestlusi!
KALAD
Võimalik, et puutud kokku isikutega, kes tekitavad ekstravagantseid olukordi. Selle asemel, et ära ehmuda, püüa sellest leida enda jaoks midagi uut.

 

Print Friendly, PDF & Email