Ott Tänak ja Martin Järveoja on taas Saksamaa ralli võitjad (23)

Ott Tänak ja Martin Järveoja näitasid Saksamaa MM-rallil taas tõeliselt vägevat minekut ning lõpetasid etapi teist aastat järjest võidukalt, vahendab Delfi.ee.

Viimasel päeval tõi suurt draamat esimene katse – 29-kilomeetrisel Grafschafti katse esimesel läbimisel langesid konkurentsist sel hetkel teisel ja kolmandal kohal olnud sõitjad, Dani Sordo ja Jari-Matti Latvala.

Kui Sordo tegi viinamarjaistanduste vahel avarii, siis Latvalat tabasid käigukastimured. Avarii tõttu katkestas samal katsel ka Mads Östberg.

Kuigi Tänakut teiste katkestamised otseselt ei puudutanud, olid teiste meeste probleemid talle halvaks uudiseks – see tähendas, et Thierry Neuville ja Sebastien Ogier tõusid paremusjärjestuses kõrgemale ning teenivad rohkem MM-punkte.

Teist rallit järjest suutis Tänak kõrgeid punkte võtta ka punktikatselt – seal jäi ta Ogier’le vaid 0,1 sekundiga alla ning sai teise koha.

Rallivõiduga täitis Tänak ühtlasi ka eile Twitteri vahendusel antud lubaduse – nimelt lubas ta eile sünnipäeva tähistanud kaardilugeja Järveojale, et tema sünnipäevakingitus saabub pühapäeval.

Print Friendly, PDF & Email