Horoskoop

JÄÄR
Ihkad mugavusi ja luksust ning võid muutuda üsna laisaks, viitsimata lillegi liigutada. Püüa rohkem looduses viibida ja teha midagi füüsilist.
SÕNN
Päev võib tuua head fantaasialendu ja palju uusi ideid. Kui suudad aktiveerida samal ajal ka oma praktilisuse, võid saavutada häid tulemusi.
KAKSIKUD
Tunned täna soovi jääda kõrvaltvaatajaks, omamata kohustusi. Püüad võimalikult kergelt läbi saada ja tõenäoliselt see ka õnnestub.
VÄHK
Sinu nostalgiline meeleolu hakkab nüüd taanduma. Muutud tunduvalt realistlikumaks. Teistel on sinuga seetõttu lihtsam suhelda kui muidu.
LÕVI
Jõuad kergesti teiste inimestega samale lainepikkusele ja leiad vaistlikult õigeid sõpru. Hea aeg uute suhete loomiseks nii tööasjus kui ka eraelus.
NEITSI
Oled täna kirglikus tujus ja häälestatud seiklustele. Sul on veidi raske keskenduda ühele konkreetsele inimesele. Võimalik kokkupuude müstikaga.
KAALUD
Tunned täna soovi väikest viisi pettust teha ja minna kergema vastupanu teed. Võimalik, et satud seltskonda, kus sulle suurt tähelepanu pööratakse.
SKORPION
Täna võivad tekkida probleemid, mis tingitud sellest, et oled oma tõekspidamistes jäigalt kinni. Püüa ka teisi kuulata.
AMBUR
Sul võib täna tegemist tulla tõrksa inimesega, kes püüab iga hinna eest oma jonni ajada. Ära lase endale pähe istuda, ütle oma arvamus välja.
KALJUKITS
Täna valitsevad eelkõige rahulikud meeleolud. Suudad ka pingelistes olukordades endale kindlaks jääda. Hea päev finantstehinguteks ja kodusteks töödeks.
VEEVALAJA
Oled täna hea kaaslane. Suudad leida väljapääsu pingelistest situatsioonidest ja olla toeks neile, kes lähedust ja mõistmist vajavad.
KALAD
Muutud õnnelikumaks, vabamaks ja sinu enesetunne paraneb. Kasuta tänaseid positiivseid planeediseise ära ja ole maksimaalselt aktiivne.

 

Print Friendly, PDF & Email