Horoskoop

JÄÄR
Otsid täna ebatavalisi suhteid, ekstreemsust ja müstikat, et oma elu värvilisemaks muuta. Püüa leida rahu, tunnetades looduse vägevust.
SÕNN
Võimalik, et puutud täna kokku intriigide ja segaste olukordadega. Sinu tähelepanu hajutab ka soov olla midagi enamat, kui sa tegelikult oled.
KAKSIKUD
Kipud täna olema pikaldasem kui tavaliselt. Ka sinu mõtlemine on aeglasem, kuid samas oled sa väga romantilises ja unelevas tujus.
VÄHK
Satud situatsiooni, kus oled sunnitud mõtlema oma elus mõningate asjade ümberkorraldamisele. Esile kerkivad probleemid, mille lahendamist oled püüdnud edasi lükata.
LÕVI
Võid täna sattuda kummalistesse olukordadesse, kus sa ei oska käituda. Püüa jääda iseendaks ja väldi suhtlemist ebasiiraste inimestega.
NEITSI
Illusioonidest vabanemine võib sinus tekitada viha ja raevu. Mitte miski ei taha minna plaanipäraselt. Targem on võtta endale vaba päev ja puhata.
KAALUD
Võimalik rünnak salavaenlastelt, keda oled seni oma heasoovijateks pidanud. Ole ettevaatlik müstikat ja musta maagiat puudutavate teemadega.
SKORPION
Oled täna valmis mugavuse ja peene gurmeeroa nimel tavalisest rohkem raha välja käima. Võimalik, et tutvud mõne intellektuaaliga, kellega koos õhtustada.
AMBUR
Nüüd on õige aeg teha oma elus muudatusi ja uuendusi. Inspiratsiooni peaks jätkuma mitme uue ettevõtmise kavandamiseks. Eelkõige toimib see kunstivallas.
KALJUKITS
Täna kukuvad hästi välja kodutööd. Hea aeg alustada remonti, parandada asju või teha suurpuhastust. Paranevad suhted perega.
VEEVALAJA
Oled täna tavalisest rahulikum ja kindlameelsem. Samas võid jätta jaheda ja ükskõikse mulje. Leia võimalus suhtlemiseks.
KALAD
Sinu mõtted liiguvad täna eriti kiiresti. Sul on raske keskenduda mingile konkreetsele asjale. Samas pakub lõbus seltskonnaelu sulle suurt rahuldust.

 

Print Friendly, PDF & Email