Horoskoop

JÄÄR
Tunned vajadust oma mainet tõsta. Püüad end näidata võimalikult heast küljest, kuid jää iseendaks. Nii saavutad inimestega parema kontakti.
SÕNN
Võimalik, et sinuga püüab täna ühendust saada inimene, kellest oled ise juba ammu huvitatud olnud, kuid julgusest on puudu jäänud.
KAKSIKUD
Tunned täna soovi olla omaette ja tegeleda isiklike asjadega. Kui peaksid sattuma seltskonda, siis õnnestub sul sealgi märkamatuks jääda.
VÄHK
Oled täna lõbus ja ettevõtlik. Samas kaldud veidi rabistama ja liiga kergekäelisi otsuseid langetama. Kiirustamisest võib saada sinu komistuskivi.
LÕVI
Tänane päev võib tuua sulle ootamatuid pakkumisi ja üllatusi. Seda nii tööalaselt kui ka romantilistes suhetes. Sinuga võib juhtuda midagi tõeliselt head.
NEITSI
Nüüd on hea päev valmistada ennast ette kõikvõimalikeks proovilepanekuteks. Võid saada väärtusliku ja tõeliselt inspireeriva kogemuse.
KAALUD
Täna valitsevad mõistmise ja andestamise meeleolud. Suudad hinnata teiste tundeid Puutud kokku väga meeldiva ja sügava suhtlusega.
SKORPION
Jätad endast meeldiva mulje ja mõjud usaldusväärse partnerina. Tänased harmoonilised mõjud annavad sulle hea võimaluse kõikjal läbi lüüa.
AMBUR
Täna on hea aeg kodu korrastamiseks ja praktilisteks töödeks. Näiteks remondiga alustamiseks või millegi parandamiseks.
KALJUKITS
Tänane päev võib kujuneda üheks lähiaja meeldivamaks ja romantilisemaks, kuid seda eelkõige juhul, kui suudad oma tavalisest laiskusest jagu saada.
VEEVALAJA
Oled täna haavatavam kui tavaliselt. Sulle läheb liiga palju korda teiste inimeste arvamus. Püüa leida eneses tasakaal ja olla enesekindlam!
KALAD
Tasakaalukate mõjutustega päev, mil suudad tunnetada oma vajadusi ning vältida äärmusi ja ülepingutamist. Suhtle oma kaaslastega ja ole neile toeks.

 

Print Friendly, PDF & Email