Horoskoop

JÄÄR
Oled täna äärmiselt seltskondlik, kuid samas kipud kõigega veidi liialdama. Sinu kohatud ja taktitundetud kommentaarid võivad inimesi ärritada.
SÕNN
Võimalik, et sul on täna raske oma meeleolusid väljendada ja sõnastada. Otsid suhtlust, kuid ei leia sobivat partnerit. Vahest peaksid puhkama.
KAKSIKUD
Tänane päev on sobilikum meelelahutusteks. Ära võta täna tõsiseid kohustusi ja väldi kergekäeliste lubaduste andmist. Tegele kergete asjadega.
VÄHK
Tänased planeedimõjud sunnivad sind muutuma aktiivsemaks ja töötama enesearendamisega. Loobu ükskõiksest suhtumisest.
LÕVI
Tänased planeediseisud mõjutavad sind emotsionaalselt. Oled täna kergesti mõjutatav ning peaksid seetõttu hoolikalt valima, kellega suhtled.
NEITSI
Täna tõusevad esile su peenetundelisus ja tähelepanelikkus. Mõjud kütkestavalt intellektuaalsete kalduvustega isikutele. Hea aeg kultuuri nautimiseks.
KAALUD
Pööra täna põhiliselt tähelepanu just neile, kes ka ise sinu vastu huvi tunnevad. Ära püüa tingimata igaühele meeldida. Hea päev kodus toimetamiseks.
SKORPION
Täna oleks soovitav üle vaadata oma suhted. Võimalik, et tunned teatavat ängistust ja pitsitust hinges. Püüa asjad selgeks rääkida.
AMBUR
Hea päev alustada remondi või koristustöödega. Oled tähelepanelik ja ratsionaalse mõtlemisega. Oht muutuda liiga pedantseks ja rangeks!
KALJUKITS
Täna valitsevad innukus ja ettevõtlikkus. Sinu energeetiline suutlikkus on üle keskmise. Hea päev aktiivseks füüsiliseks tegevuseks.
VEEVALAJA
Kui oled siiani eiranud oma terviseprobleeme, siis nüüd tuletavad need end taas meelde. Hea päev ravikuuri või dieediga alustamiseks.
KALAD
Kipud täna asju ilustama ja võid oma ideaalses maailmas elamise soovi tõttu puhta puusse panna. Väldi kindlasti alkohoolseid jooke!

 

Print Friendly, PDF & Email