Horoskoop

JÄÄR
Tänased planeediseisud soosivad tegevusi, kus on vaja süstemaatilist ja realistlikku mõttelaadi. Lõbutsemiseks aga pole soodne aeg.
SÕNN
Kui oled siiani teinud kõvasti tööd ja näinud vaeva, siis on tänane päev soodne selleks, et võtta vastu oma töö viljad. Hea võimalus läbilöömiseks!
KAKSIKUD
Huviorbiiti kerkivad sõbrad, mõttekaaslased, heategijad ning abilised. Oled seltskondlik ja teadmistehimuline. Hea päev reisimiseks.
VÄHK
Tänasel päeval tuleta endale meelde, et julgus on edu pant! Kui oled ise piisavalt enesekindel, siis panevad sind tähele ja võtavad tõsiselt ka teised.
LÕVI
Tänased planeedimõjud toovad sulle taltsutamatu himu naudingute järele. Püüa siiski säilitada rahu ja kaine mõistus. Veeda aega koos perega.
NEITSI
Võimalik, et tunned end täna väsinuna ning ärritud pisiasjade peale. Väldi stressirohkeid olukordi ning enese tagantsundimist. Puhka!
KAALUD
Kaldud täna olema hajameelne ning unustama olulisi asju. Pööra tähelepanu enesedistsipliinile ja ole ettevaatlik tähtsate otsuste langetamisel.
SKORPION
Tänased planeediseisud annavad sulle enesekindlust ja vaimset tasakaalu. Suudad paremini kui tavaliselt keskenduda mingile konkreetsele tegevusele.
AMBUR
Kipud ennast täna liiga palju teistega võrdlema, see aga võib sinu enesekindlusele halvasti mõjuda. Ootad kaaslaste arvamusi ja ettepanekuid.
KALJUKITS
Sul on huvitavad ja paljutõotavad ideed, kuid sellegipoolest oleks parem hoida madalat profiili. Püüa vähem rääkida ning rohkem tegutseda!
VEEVALAJA
Täna võivad avalduda sinu varjuküljed ning omadused, millest sa parema meelega vabaneksid. Samas suudad olla tähelepanelik oma sisemiste puuduste suhtes.
KALAD
Tunned soovi näidata ennast maailmale ja anda oma panus ühiskonnale. Otsid suhteid, mis annaksid sulle võimalikult palju uut informatsiooni.

 

Print Friendly, PDF & Email