Horoskoop

JÄÄR
Ammutad täna palju inspiratsiooni ebatavalistest inimestest ja eksootilistest kultuuridest. Hakkad huvi tundma müstika ning esoteerika vastu.
SÕNN
Mõni inimene võib nüüd sinu suhtes ilmutada rohkem pedantsust ja nõudlikkust kui tavaliselt. Ära lase oma tujul langeda, kõigile ei saagi meeldida.
KAKSIKUD
Võimalik, et satud täna kriitika alla. Kuid ära heida meelt, igaühel on õigus oma arvamusele. Ja mõni märkus võib õigustatudki olla.
VÄHK
Tihedad suhted kaaslastega on ebasoovitavad, kuna see põhjustab energia ja finantsressursside ülekulutamist. Veeda päev parem pereringis.
LÕVI
Oled täna sama muutlik kui ettearvamatu augustiilm. Kord oled emotsionaalne ja avameelne, siis jällegi endassetõmbunud. Püüa leida tasakaal.
NEITSI
Tõenäoliselt oled täna sunnitud tegelema mingi halvasti tehtud töö parandamisega. Samas tuleb see sul hästi välja ja probleem saab lahendatud.
KAALUD
Täna võib mõni tuttav sind alt vedada, jättes kokkulepitud kohtumisele tulemata. Ole valmis, et pead oma plaanid kiiresti ümber korraldama.
SKORPION
Oled täna tavalisest kasuahnem ja mõtled eneselegi ootamatult veidi alatuid mõtteid. Püüa oma mõistust ja himusid taltsutada. Mine parem metsa jalutama.
AMBUR
Otsid täna sedalaadi suhteid, mis pakuksid sulle varjupaika ja tuge. Parema meelega loobuksid oma kohustustest ja veedaksid aega kodus.
KALJUKITS
Sinu mõistus on täna aktiivne. Püüad leida kõigele, mis toimub, loogilist seletust, kuid selle mõttetöö tulemusel võid täielikku tupikusse sattuda.
VEEVALAJA
Täna on õige päev tegeleda intellektuaalsemat laadi asjadega. Oled avatum kui tavaliselt, seetõttu on nüüd soodne aeg õppimiseks ja suhtlemiseks.
KALAD
Hea päev aja jooksul tekkinud pingete ja arusaamatuste lahendamiseks. Võimalik, et sinu poole pöördutakse täna vägagi isiklike teemadega.

 

Print Friendly, PDF & Email