Horoskoop

JÄÄR
Kaldud täna liialdama kõigega, millega liialdada annab. Oled äärmiselt aktiivses tujus ja suhtlemisaldis. Hea päev õppimiseks ja reisimiseks.
SÕNN
Mõtled täna erakordselt praktiliselt. Edukalt sujuvad nii kõikvõimalikud paberimajandusega seotud asjad kui ka finantstehingud.
KAKSIKUD
Võimalik, et huvitud täna valdkondadest, mis pole sulle varem vähimatki huvi pakkunud. Sobiv päev millegi uue proovimiseks ja piiride ületamiseks.
VÄHK
Sinu meeleolu on täna veidi kõikuv. Säärane ebastabiilsus võib tekitada probleeme koostöö tegemisel. Parem tegutse nüüd omanuhti.
LÕVI
Võimalik, et puutud täna kokku inimestega, kes võivad sind nii mõneski osas aidata. Ootad teistelt nõuandeid, kui tunned, et oma mõistusest ei piisa.
NEITSI
Võimalik, et puutud täna kokku inimestega, kes võivad sind nii mõneski osas aidata. Ootad teistelt nõuandeid, kui tunned, et oma mõistusest ei piisa.
KAALUD
Oled täna lõbus ja elurõõmus. Sul pole vaja suhtlust ja seltskonda otsidagi, sest teised tulevad ise sinu juurde. Hea päev pidu püsti panna.
SKORPION
Oled täna avameelne ja sirgjooneline. Võimalik, et ehmatad oma otsekohesusega mõne inimese päris ära. Hea päev enesekehtestamiseks.
AMBUR
Võid täna oma romantilistele tunnetele positiivset vastukaja saada. Täitsa tõenäoline, et ka sinu majanduslik olukord hakkab paranema.
KALJUKITS
Võid nüüd saada ootamatut informatsiooni või mõne hea pakkumise. Hea päev terviseuuringuteks või reisimiseks. Kui otsid uusi võimalusi, võib sind edu.
VEEVALAJA
Oled täna üpris hajameelne. Elad omas maailmas ja unistustes. Püüa ametlikke asjaajamisi vältida. Hea päev loominguliseks tegevuseks.
KALAD
Tunned täna soovi osa võtta mõnest suuremast üritusest. Otsid meelsasti uusi tuttavaid, kellega koos maailma avastada ja silmaringi laiendada.

 

Print Friendly, PDF & Email