Horoskoop

JÄÄR
Võid täna sattuda valel ajal valesse kohta ning seetõttu kuulda midagi sellist, mis pole tegelikult sinu kõrvadele mõeldud. Varguste oht!
SÕNN
Oled täna üsna jäik ja mõneti kõrgina mõjuv. Seltskonnas jääd väliselt küll tahaplaanile, kuid sisemiselt tunnetad, et oled teistest peajagu üle.
KAKSIKUD
Otsid harmooniat ja rahulikke suhteid. Kuid ära hakka positiivse õhkkonna saavutamise nimel iseennast alla suruma. Väldi ebasiirust.
VÄHK
Kipud täna vastutusest kõrvale hiilima. Püüad leida võimalust, kuidas saaksid oma kohustused teiste kaela sokutada.
LÕVI
Nüüd hakkavad su tööasjad ülesmäge minema. Võimalik, et laheneb mõni takerduma jäänud probleem või suhe. Tervis on tõenäoliselt samuti hea.
NEITSI
Võimalik, et pettud täna oma ideaalides ja tajud nende ebapraktilisust. Püüa olla optimistlik ja ära loobu tänase ebaedu tõttu oma unistustest.
KAALUD
Saavutad täna kerge vaevaga sinu jaoks oluliste isikute heakskiidu. Mõjud positiivse ja rõõmsana. Hea päev uute ettevõtmistega alustamiseks.
SKORPION
Pööra nüüd tähelepanu kodukoldele ja perekonnale. Juhul kui suhted vanematega on pingelised, tuleks neid muuta harmoonilisemaks.
AMBUR
Võimalik, et pead täna kellegi eest hoolitsema. Tõmbad oma lahke ja avatud olekuga ligi inimesi, kes on mingil põhjusel õnnetud ja hädas.
KALJUKITS
Võimalik, et pead end täna tõestama või maksma panema. Sind rünnatakse vägagi alatul moel otse selja tagant. Sa pole ohus juhul, kui jääd ausaks.
VEEVALAJA
Võtad täna kõike väga põhjalikult. Oled ka oma kaaslaste ja nende probleemide suhtes tähelepanelikum. Samas ära siiski üle pinguta.
KALAD
Saavutad efektiivseid tulemusi eelkõige juhul, kui teed teistega koostööd. Väldi eneseupitamist ning arvesta ka teiste ideede ja plaanidega.

 

Print Friendly, PDF & Email