Kuivastu sadamas tekkis pikk järjekord (9)

Pühapäeval võis Kuivastu sadamas näha looklemas ligi kilomeetri pikkust autorivi, parvlaevale pääsemiseks tuli järjekorras seista kuni kolm tundi.

ERR teatas, et juunist alates on TS Laevad teenindanud kõige rohkem reisijaid ja sõidukeid 29. nädalal reedest pühapäevani ehk 20.–22. juulil, kui kokku veeti mandri ja Muhu vahet rohkem kui 51 000 reisijat ja üle 18 000 sõiduki.

Möödunud nädalavahetus on seni auväärsel kolmandal kohal, mis jääb mõnevõrra alla tippnädalale, ent samas ületab enam kui viiendiku võrra näiteks jaanide nädalavahetust. Vedaja andmetel vedas TS Laevad nädalavahetusel mandri ja Muhu vahelisel liinil kolme päevaga kokku 34 424 inimest ja 12 587 sõidukit. “Pühapäeval oli tõesti järjekord Kuivastu sadamas. Liini teenindas kolm parvlaeva vastavalt sõiduplaanile ja õhtul tehti ka üks lisareis kell 22.15 Kuivastust, et kõik soovijad üle viia,” rääkis Tallinna Sadama kommunikatsioonijuht Sirle Arro ERR-ile.

Suvisel ajal on järjekord pühapäeviti tema sõnul paratamatu, kuna saared on suvel ja ilusate ilmadega atraktiivsed puhkuse- ja turismisihtkohad.

Vältimaks järjekorras seismist, kutsub ettevõte jätkuvalt inimesi üles soetama pileteid ette e-keskkonnast praamid.ee.

Print Friendly, PDF & Email