Horoskoop

JÄÄR
Unusta liigne kriitika ja hakka elama! Täna on soodsad planeediseisud, et luua uusi kontakte ja alustada uusi ettevõtmisi. Usalda ennast rohkem.
SÕNN
Aktiviseerub empaatiavõime ning soov olla teistele kasulik ja vajalik. Samas vajad ka ise inimlikku lähedust, psühholoogilist tuge ja mõistmist.
KAKSIKUD
Oled täna tavalisest ettevõtlikum ja iseseisvam. Soodne aeg plaanide paikapanemiseks, piletite broneerimiseks ja reisile minemiseks.
VÄHK
Tunned kohustuste häirivat koormat ning kuna oled täpne ja korralik, siis püüad iga hinna eest kõige vajalikuga hakkama saada. Puhka kah vahepeal!
LÕVI
Oled tõsine, tagasihoidlik, vastutustundlik ja kõrge moraaliga inimene. Organisaatorivõimed lubavad sul saavutada märkimisväärseid tulemusi.
NEITSI
Kui siiani oled püüdnud oma kohustustega üksi hakkama saada, siis nüüd on võimalik, et pöördud kellegi poole lootuses leida tuge.
KAALUD
Sinult oodatakse täna rohkem tegusid ja vähem teooriat. Püüa näidata head eeskuju, nii nakatad ka teisi entusiasmiga. Lõpuks saavutad head tulemused.
SKORPION
Kui tahad inimestega häid suhteid hoida, siis peaksid püüdma loobuda liigsest isekusest ja vältima teravkeelsete märkuste tegemist.
AMBUR
Võid täna kokku puutuda kellegi kadedusega ja seda eriti juhul, kui sul on viimasel ajal hästi läinud. Ära võta seda liiga tõsiselt. Ela oma elu.
KALJUKITS
Otsid täna eriti intensiivselt ja kirglikult mugavusi ja luksust. Oled romantilistel lainetel ja püüad leida endale kaaslast, kellega elu nautida.
VEEVALAJA
Lased ennast teistel inimestel liiga palju mõjutada. Leia endas mõni tugev külg või omadus ja rõhuta seda. Hinda iseennast rohkem!
KALAD
Kipud täna tegelema asjadega mitte tähtsuse järjekorras, vaid pigem selle järgi, mis sulle enam meeldib. Samas võid mõne antud lubaduse sootuks unustada.

 

Print Friendly, PDF & Email