Horoskoop

JÄÄR
Rahulik päev, kus sul jääb piisavalt aega ka iseenda jaoks. Tekivad uued sõbrad, kuid suhe vanade tuttavatega võib katkeda või jaheneda.
SÕNN
Täna kerkivad esile mälestused minevikust. Oled veidi nostalgilises ja üsna emotsionaalses meeleolus. Otsid turvatunnet, võid mõjuda abituna.
KAKSIKUD
Suudad täna kiireid otsuseid langetada ja saad edukalt hakkama ka kriitilistes olukordades. Võimalik, et tänu oma optimismile võidad uusi sõpru.
VÄHK
Võimalik, et täna tuleb sul ootamatu inspiratsioonipuhang ja hakkad eneselegi ootamatult midagi kirjutama. Hea päev reisile minemiseks.
LÕVI
Oled täna endassetõmbunud, mistõttu võid seltskonnas jätta mulje, et sinuga on midagi korrast ära. Väldi tegevust, mis sulle vastumeelne on.
NEITSI
Täna peaksid oma tegemiste jaoks varuma aega nii, et saaksid tegutseda rahulikult. Kiirustamine võib ebaõnnestumisi ja arusaamatusi tuua.
KAALUD
Aktiviseeruvad seksuaalse alatooniga meeleolud. Ole valmis, et sinu poole pöördutakse romantilises ja kirglikus meeleolus. Võimalik probleem armukadedusega.
SKORPION
Täna võivad sul tekkida psühholoogilised probleemid, mis tulenevad igapäevasest rutiinist. Tunned aja survet ja soovi kohustusest loobuda.
AMBUR
Täna on oht sattuda salakavalate inimeste ohvriks. Püüa hoida oma tähelepanu erksana ja jää kindlaks oma arvamusele. Ebasoodne päev finantstehinguteks.
KALJUKITS
Võimalik, et saad täna kelleltki ootamatult innustust ja inspiratsiooni. Loomingulised kanalid lähevad lahti ja kaldud seiklema oma unistustes.
VEEVALAJA
Võimalik, et märkad alles nüüd mõnes oma kaaslases omadusi, mis on tegelikult väga väärtuslikud. Hakkad inimesi hoopis uue pilguga vaatama.
KALAD
Tänased energiad sunnivad sind tahestahtmata end proovile panema ja teistega võimu pärast võitlema. Kuid ära siiski ka üle pinguta!

 

Print Friendly, PDF & Email