Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et tunned täna soovi lõhkuda struktuure enese ümber ja muuta oma elus midagi kardinaalselt. Püüa alustada sisemisest muutumisest.
SÕNN
Tead, mida sa tahad oma elus saavutada ja oled valmis selle nimel võitlema. Sa ei lähe kompromissidele. Häda sellele, kes püüab sind takistada!
KAKSIKUD
Sinu käitumine on täna meeldiv ja harmooniline. Ka su väljendusoskus on täna suurepärane. Oht kalduda eneseimetlusse!
VÄHK
Kipud olema tujukas, sind võivad ootamatult külastada kutsumata külalised. Püüa vältida tülidesse sattumist ja liigset emotsioonide pritsimist.
LÕVI
Täna võiksid rohkem tähelepanu pöörata oma lähikondsetele, kelle jaoks on sul seni aega nappinud. Hea päev lastega suhtlemiseks.
NEITSI
Kipud täna veidi pinges ja endassetõmbunud olema. Võimalik, et sind tabab seedimisega seotud tervisehäire. Väldi alkohoolseid jooke!
KAALUD
Tänane päev võib tuua armuintriige. Kipud iga tühise asja peale armukadedaks muutuma. Ära lase oma emotsioonidel üle pea kasvada.
SKORPION
Võimalik, et puutud täna kokku kuulujuttude ja valeinfoga. Oht sattuda sekeldustesse ja saada oma kaaslastest vale ettekujutus!
AMBUR
Võimalik, et tajud täna teravalt seda, kuidas sinu vanameelsed tõekspidamised kaotavad igasuguse jõu. Hindad asju ümber ja hakkad maailma nägema uue pilguga.
KALJUKITS
Täna võid endale teadvustada oma sisemisi salasoove. Lase end vabaks ning püüa käituda ja elada võimalikult loomulikult. Hea aeg filosoofia uurimiseks.
VEEVALAJA
Kipud täna olema ebaobjektiivne ka seal, kus võiksid täiesti erapooletuks jääda, ning tekitad sellega endale asjatuid lisapingeid.
KALAD
Soovid uuendada oma suhteid ja olla samas võimalikult sõltumatu. Väldi siiski suhete katkemist lähedaste inimestega. Hea aeg reisimiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email