Horoskoop

JÄÄR
Pööra täna suuremat tähelepanu lubadustele, mida andnud oled. Võimalik, et teed mõne hooletusvea või hilined unustamise tõttu. Võta end kokku.
SÕNN
Sinu käitumine võib täna üsna järsk ja resoluutne olla. Armuasjades tähtsustad eelkõige seksi, mitte sügavaid tundeid. Oled füüsiliselt heas vormis.
KAKSIKUD
Täna kerkivad esile minevikuga seotud asjad. Puutud kokku isikutega, kes on sinu elus kunagi tähtsat rolli mänginud.
VÄHK
Oled täna äärmiselt sirgjooneline. Lähedasemad tuttavad oskavad sinu otsekohesust hinnata, kuid võõrastele võib see hirmutav tunduda.
LÕVI
Tunned tõelist rahuldust alles siis, kui loobud materiaalsetest eesmärkidest ja auahnetest plaanidest ning kasutad oma loovaid oskusi.
NEITSI
Püüa täna oma aega võimalikult ökonoomselt kasutada. Kogu ennast kokku ja ela hetkes! Tähtsate otsuste langetamisel kasuta oma intellekti.
KAALUD
Oled tundlik ja mõjutustele avatud ning sulle on tähtis endas selgusele jõuda. Võid sattuda endaga vastuollu, kui sinu elu on liiga igav ja üksluine.
SKORPION
Kaotad täna tavalisest kergemini kannatlikkuse ning kipud oma ebaõnnestumistes teisi süüdistama. Suhted võivad nüüd päris pingelisteks muutuda.
AMBUR
Täna ootavad sind ees tõenäoliselt head positiivsed muudatused. Kui pead millestki loobuma, siis ei tundu see sulle kaotusena, vaid pigem vabanemisena.
KALJUKITS
Otsid täna suhtlust eelkõige nendega, kellega sul on millestki müstilisest ja esoteerilisest rääkida. Suureneb vajadus ekstreemsuste järele.
VEEVALAJA
Oled täna tavalisest jõulisem ja aktiivsem. Füüsilises mõttes tunned lausa vajadust seda energiat kuidagi rakendada. Hea aeg trenniks.
KALAD
Tõenäoliselt pead täna piirama oma rahalisi väljaminekuid. Samas on soodne aeg pühenduda kõikvõimalikele kunsti valdkonda kuuluvatele tegevustele.

 

Print Friendly, PDF & Email