Horoskoop

JÄÄR
Liigne energia kulutamine võib põhjustada nii füüsilist kui ka psüühilist väsimust. Täna tuleks loobuda vastutuse võtmisest ja tähtsatest ettevõtmistest.
SÕNN
Inimesed on sinu suhtes täna abivalmid. Võimalikud suured muutused, mis toovad aja jooksul kasu. Hea päev lepingute sõlmimiseks.
KAKSIKUD
Tunned täna soovi oma emotsioone ka välja näidata. Oled valmis avalikustama asju, mida endasse surunud. Hea päev arvete klaarimiseks.
VÄHK
Täna on hea olla omaette ja mõtiskleda elu üle. Tõenäoliselt oled võimeline huvitavaid ja intelligentseid järeldusi tegema.
LÕVI
Oled täna liiga tundlik ja kipud teiste pahaaimamatuid märkusi südamesse võtma. Samas suudad näha ka ilusaid asju rohkem kui tavaliselt.
NEITSI
Võimalik, et puutud täna kokku isikutega, kes on sinu suhtes umbusklikud ja paranoilised. Püüa olla võimalikult avatud ja räägi oma tunnetest.
KAALUD
Täna valitseb sul emotsioonide vallas täielik segadus. Tunned ennast segipaisatuna ega tea ise ka, mida tahad või mida peaksid tahtma.
SKORPION
Tänased planeediseisud suunavad sind metafüüsika ja okultismi valda. Otsid lohutust ja tuge elu varjatud poolelt. Mine parem loodusesse ja puhka!
AMBUR
Täna võivad aset leida juhtumid, mis on ekstreemsed, kuid lõpevad siiski õnnelikult. Väldi liigset hulljulgust ja arvesta endast nõrgematega.
KALJUKITS
Sul tuleks taltsutada oma emotsioone, säilitada jõudu ning loobuda tülitsemisest ja soovist “kord majja lüüa”. Kasuks tulevad asketism ja paastumine.
VEEVALAJA
Kui oled üle töötanud ja stressis, siis on praegu just paras aeg võtta aeg maha ja puhata. Head teeks viibimine mere ääres või metsaradadel.
KALAD
Tunned tõmmet kõige maalähedase ja naturaalse poole. Loodus pakub sulle loomingulist inspiratsiooni. Hea päev ka kodukaunistamiseks ja suhtlemiseks lastega.

 

Print Friendly, PDF & Email