Horoskoop

JÄÄR
Kui sulle pakutakse täna mõnd huvitavat seiklust, siis võta see ettepanek julgesti vastu ja sa ei kahetse. Ela täiel rinnal ja naudi head seltskonda!
SÕNN
Kipud tegelema mitme asjaga korraga ja seetõttu on oht, et teed kõike vaid pealiskaudselt. Püüa keskenduda oma esmastele kohustustele.
KAKSIKUD
Võimalikud vastuolud sinu ja su kaaslaste vahel. Oled täna mässulises meeleolus ja püüad iga hinna eest oma seisukohti kaitsta.
VÄHK
Kaldud kõike võtma väga isiklikult ja solvud ilma erilise põhjuseta. Ole natuke rahulikum ja arvesta, et igaüks ei pruugi olla su vaenlane.
LÕVI
Ära lase end provokatsioonidest kaasa kiskuda, isegi siis, kui teema on sinu jaoks aktuaalne. Säilita külm närv ja arukus. Seda läheb sul täna vaja.
NEITSI
Täna võib ilmneda raskusi kinnisvaratehingutes. Parem, kui tegeleksid nüüd poolikute projektidega või likvideeriksid varasemaid võlgu.
KAALUD
Võid täna saavutada häid tulemusi eelkõige siis, kui oled valmis kompromisse tegema. Võimalik, et pead võtma endale täna juhirolli ja olema teistele eeskujuks.
SKORPION
Oled täna müstilises meeleolus, mistõttu võib teistel tekkida raskusi sinu mõistmisel. Püüa tegeleda rohkem oma sisemiste protsessidega.
AMBUR
Ürita nüüd olla ratsionaalne ja praktiline. Ära võta endale liigseid ülesandeid, mis nõuavad palju energiat. Hea päev pühendumiseks vaimsetele asjadele.
KALJUKITS
Planeediseisud muudavad sind ekstravagantseks ja originaalseks. Sa ei suuda üheski tegevuses või suhtes jääda normaalsuse piiridesse.
VEEVALAJA
Rahaasjad ei taha täna laabuda, kuid suhetes oled nagu kala vees. Suudad jätta meeldiva mulje inimesele, kelle vastu ise poolehoidu tunned.
KALAD
Võimalik, et tunned end maa küljest lahtirebituna ja kindel pind on jalge alt kadunud. Vaadates minevikku, võid saada vastused oma küsimustele.

 

Print Friendly, PDF & Email