Horoskoop

JÄÄR
Kipud olema perfektsionist. Esitad oma kaaslastele suuri ootusi, kuid väga võimalik, et pead kahjuks pettuma. Hea aeg tegeleda iseendaga.
SÕNN
Tõenäoliselt oled täna heas vormis ja suudad inimestega rohkem lävida kui tavaliselt. Pingelised olukorrad lahenevad kiiresti ja kergelt.
KAKSIKUD
Nüüd aktiviseeruvad kõik energiaallikad ning on soodne aeg tegeleda tervise parandamisega. Samas võib tekkida probleeme lastega.
VÄHK
Tänased energiad muudavad sind närviliseks. Haarad kinni igast võimalikust detailist ja märkad ka tühiseid vigu. Väldi asjatut energia raiskamist.
LÕVI
Tänased planeediseisud on äärmiselt soodsad kõikvõimalike äriasjade ajamiseks. Oled oma eneseväljenduses piisavalt konkreetne ja jõuline.
NEITSI
Võid täna kergesti vastuollu minna sinust kõrgemal positsioonil olevate inimestega. Ütled ilma peenutsemata oma arvamuse otsekoheselt välja.
KAALUD
Tänased planeediseisud muudavad sind veidi ebastabiilseks, mistõttu on raskendatud kõikvõimalike ametlike asjaajamistega seotud tegemised.
SKORPION
Informatsioonirohke päev. Võimalik, et saad ootamatult teada midagi väga rõõmustavat ja inspireerivat. Hea päev muudatuste tegemiseks.
AMBUR
Võimalik, et satud täna ootamatute sündmuste keerisesse ja puutud tahtmatult kokku isikutega, kes käituvad väga demonstratiivselt. Ettevaatust liikluses!
KALJUKITS
Tänane päev võib kujuneda päris keeruliseks, kuid seda eelkõige juhul, kui teed asjadest liiga ennatlikke järeldusi. Püüa kasutada oma arukust!
VEEVALAJA
Võimalik, et pead täna aru andma minevikus tehtud tegude pärast. Säilita ka ebameeldivuste korral rahu ja väldi agressiivset käitumist.
KALAD
Soodsate mõjudega päev. Oled võimeline ennast tõestama ja läbi lööma. Mõjud autoriteetsena. Võimalik, et sulle tehakse täna mõni hea pakkumine.

 

Print Friendly, PDF & Email