Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev võib sulle tuua põnevaid vahejuhtumeid, mis meenutavad positiivseid lapsepõlvemälestusi. Muutudki täna rõõmsamaks!
SÕNN
Täna on aktiivsete mõjudega päev. Teed kõike väga suure kire ja põhjalikkusega. Püüad tungida sügavale ja otsid asjade algseid põhjuseid.
KAKSIKUD
Mõjud täna mõistatusliku ja salapärasena. Suudad mõista esoteerilisi teemasid. Võimalik, et saad mõne surmalähedase kogemuse.
VÄHK
Tänased planeediseisud muudavad sind nostalgiliseks ning emotsionaalseks. Võimalik, et tunned vajadust helistada mõnele vanale tuttavale.
LÕVI
Täna võivad endast märku anda tervisehäired, mis on tingitud üleväsimusest ja pingutusest. Pööra suuremat tähelepanu oma kodustele asjadele.
NEITSI
Otsid võimalust eneseteostamiseks. Sinu loomingulisus on praegu aktiviseerunud ning ootab väljundit. Kasuta seda aega maksimaalselt ära!
KAALUD
Igapäevane rutiin on sulle tüütav. Kaldud unistama ja rändama unelmates kaugele ära sind ümbritsevast reaalsusest. Ettevaatust alkoholiga!
SKORPION
Sul on soodne aeg asuda uuele töökohale või vahetada eriala. Edu võib tuua grupitöö. Oled avatud ja valmis suhtlema uute inimestega.
AMBUR
Oled reibas ning valmis tegutsema, unustades ettevaatlikkuse. Aktiviseeruvad sõprussuhted ja loovus. Liigsest ettevaatamatusest võivad aga tulla probleemid.
KALJUKITS
Täna peaksid pöörama rohkem tähelepanu oma tõekspidamistele. Võimalik, et sul on välja kujunenud kinnisideed, mis ei lase rahulikult edasi areneda.
VEEVALAJA
Hea päev oma teadmiste ja kogemuste jagamiseks. Suudad end arusaadavalt ja ilmekalt väljendada, mistõttu sinust saadakse aru.
KALAD
Oled köidetud müstikast. Ootad ka oma kaaslastelt sarnast suunda, muidu hakkab sul nendega koos lihtsalt igav. Väldi sildade põletamist.

 

Print Friendly, PDF & Email