Horoskoop

JÄÄR
Tunned soovi oma hinge avada, kuid selleks puuduvad tingimused. Vältida tuleks liigset energia kulutamist. Hea aeg kodus tegutsemiseks.
SÕNN
Võimalik, et oled täna pinges ning murelik. Kuid muretsemisest ei muutu midagi paremaks. Väldi endassetõmbumist ja suhtle inimestega.
KAKSIKUD
Hakkad täna kõiges nägema märke ja sümboolseid tähendusi. Kipud olukorda liialt müstifitseerima. Püüa siiski jääda reaalsuse piiridesse.
VÄHK
Hea aeg puhkamiseks, samuti paranevad suhted teistega ning see loob hea võimaluse seltskonnaeluks ja kaaslastega lõbutsemiseks.
LÕVI
Võimalik, et puutud ootamatult kokku probleemiga, mis vajab kiiret lahendamist. Püüa säilitada realistlik mõttelaad ja otsi tuge endast targematelt.
NEITSI
Oled täna tavalisest enesekindlam ning energilisem. Samas kipud teiste inimeste tegemistele ja saavutustele kergekäeliselt hinnanguid andma.
KAALUD
Kaldud endale püstitama ideaale, mida on raske teostada. Kasuta oma energiat huvitavate teaduste uurimiseks ja viljakaks suhtluseks.
SKORPION
Püüa täna inimestele läheneda ettevaatlikult, väldi oma arvamuse pealesurumist ja arvesta teiste omapäraga. Siis hakatakse ka sinuga arvestama.
AMBUR
Oled täna väga kangekaelne ning püüad iga hinna eest saavutada oma eesmärki. Kipud teiste inimeste suhtes veidi isekas ja pealetükkiv olema.
KALJUKITS
Suureneb su vajadus suhtlemise järele. Kipud avameelselt rääkima suvalistele inimestele väga isiklikest asjadest. Oht unustada ja hilineda.
VEEVALAJA
Oled täna väga põhjalik ning tegutsed rahulikult, liikudes kindlalt oma eesmärgi poole. Hea päev iseseisvaks eneseharimiseks ning ajalooga tegelemiseks.
KALAD
Elad kõike väga sügavalt läbi, kuid need, kes sind vaid pinnapealselt tunnevad, ei saa sellest aru. Otsi tuge lähedastelt sõpradelt või perelt.

 

Print Friendly, PDF & Email