Horoskoop

JÄÄR
Täna on väga hea päev igasuguse töö tegemiseks ja kohustuste täitmiseks. Planeedid soodustavad head tervist, võimalik paranemine haigusest.
SÕNN
Täna on sobiv päev erimeelsuste lahendamiseks. Suudad olla leplikum kui tavaliselt ning oskad asju näha ka teiste inimeste vaatevinklist.
KAKSIKUD
Täna tõusevad päevakorda sinu tervise probleemid. Ole tähelepanelik oma keha märguannete suhtes, vältida tuleks maagiat ja posimist.
VÄHK
Täna saavutad edu vaid tänu inimlikule soojusele ning mõistmisele. Suurenenud on su empaatiavõime, oskad panna ennast teise inimese olukorda.
LÕVI
Suudad täna väga oskuslikult sulanduda seltskonda nii, et sinu kohalolu ei märgatagi ning räägitakse rahulikult asjadest, mis pole sinu kõrvadele mõeldud.
NEITSI
Sul on täna suurenenud õiglustunne ja võitlusvaim. Sa ei suuda jääda ükskõikseks, kui näed, et keegi kuskil midagi valesti teeb ja astud vahele.
KAALUD
Võimalik, et puutud täna kokku oma hirmudega. Püüa jääda enda vastu ausaks, nii saad kõige paremini ennast ületada ja vaimselt areneda.
SKORPION
Võimalik, et tunned end täna allasurutuna ning see tekitab sinus trotsi. Käitud väljakutsuvalt, provotseerides neid, kes ennast teistest paremaks peavad.
AMBUR
Tunned täna soovi öelda välja asju, mida oled siiani eneses alla surunud. Võimalik, et just tänu sellele võidad kellegi lugupidamise ja austuse.
KALJUKITS
Võimalik kokkupuude inimesega, kes püüab sulle iga hinna eest oma maailmavaadet ja filosoofiat peale suruda, mistõttu tunned end veidi ahistatuna.
VEEVALAJA
Püüa vältida oma kohustustest loobumist ja ära anna neid teistele täita. Hoia madalat profiili, see on kokkuvõttes sulle endale kasulik.
KALAD
Tänane päev võib tuua uut selgust sinu mõtetes ja tunnetes. Avastad ootamatult, et see, mis siiani tundus arusaamatu, on nüüd täiesti mõistetav.

 

Print Friendly, PDF & Email