Horoskoop

JÄÄR
Nüüd on käes aeg, mil peaksid julgelt laskma end kaasa kiskuda lõbusatel ja loomingulistel meeleoludel. Võimalik, et täitub mõni su unistus.
SÕNN
Täna on päev, mil tõenäoliselt avaldad head mõju oma lähedastele. Leiad vaevata inimestega ühise keele ning mõistad nende probleeme.
KAKSIKUD
Tunned täna tavalisest suuremat muret oma välimuse ning tervise pärast. Suhtlemises kipud paranoiline olema. Tegele koduste asjadega.
VÄHK
Oled täna väga energiline ning samas kergesti ärrituv. Inimesed tajuvad seda ning võimalik, et pead seetõttu asju üksinda ajama. Traumade oht.
LÕVI
Oled skeptilises meeleolus ja võtad kõike uut suure raskusega omaks. Oma mõtteid ei väljenda sa enne, kui oled kindel nende õigsuses.
NEITSI
Liigud täna kiiresti ja enesekindlalt oma eesmärkide poole. Võimalik on, et viimasel hetkel teed mõne rumala hooletusvea, mis rikub plaane.
KAALUD
Võimalikud tõrked, materiaalsed probleemid ja ebameeldiv suhtlemine võimukandjatega. Säilita ettevaatlikkus ja täida enesekindlalt oma kohustusi.
SKORPION
Kui sul avaneb täna võimalus oma oskusi näidata, siis kasuta see kindlasti ära! Võimalik, et sind märkab keegi, kellest hiljem suur kasu tõuseb.
AMBUR
Kipud täna olema kooner mitte ainult teiste, vaid eelkõige just iseenda suhtes. Võiksid siiski endale mõne meeldiva või maitsva asjakese lubada!
KALJUKITS
Oled täna tähelepanelikum ja tundlikum kui tavaliselt. Väga võimalik, et suudad tungida kõrgematesse sfääridesse ning tajuda asju väga peenel tasandil.
VEEVALAJA
Oled võitlejatüüpi inimene, kes püüdleb innukalt oma eesmärkide poole. Tähtsal kohal vabadus ise otsustada oma elu üle. Väldi agressiivsust.
KALAD
Võimalik, et kannatad täna söögiisu ja entusiasmi puudumise all. Püüa leida võimalus teha midagi füüsilist. Näiteks mine kasvõi välja jalutama!

 

Print Friendly, PDF & Email