Horoskoop

JÄÄR
Oled täna liialt enesekeskne ning erapoolik, mistõttu pole õige aeg oluliste muudatuste tegemiseks. Püüa toetuda oma kogemustele.
SÕNN
Tänased planeediseisud muudavad sind julgemaks, aga ka halastamatuks saamatute suhtes. Raskused diplomaatiliste suhete arendamisel.
KAKSIKUD
Püüad põgeneda oma murede eest. Võid minna nii kaugele, et eitad probleeme ning satud seeläbi illusiooni, mis hiljem ikkagi puruneb.
VÄHK
Võimalik, et tunned täna suurenenud vajadust seltskonna järele. Esile kerkivad veidi nostalgilised meeleolud. Ole valmis üllatusteks!
LÕVI
Suurepärane aeg õppimiseks ning kogemuste omandamiseks. Täna vastu võetud otsused mõjutavad sind ka tulevikus, seepärast püüa olla põhjalik.
NEITSI
Kipud täna olema enesekeskne ja halastamatu, samas sisemiselt oled haavatav. Nüüd pole just kõige parem päev inimestega lävimiseks.
KAALUD
Sinu meeleolu kipub täna äärmustesse. Võid vihastada või solvuda tühiste asjade pärast, samas suudad rõõmu tunda ka väikestest asjadest.
SKORPION
Võimalikud positiivsed muudatused ning uuendused töökohal. Hea päev probleemide selgeks rääkimiseks ja vanade asjade lõpetamiseks. Soodne aeg tegeleda lastega.
AMBUR
Praeguste seisude negatiivne külg tuleb ilmsiks siis, kui sa oma tegevust pidevalt ei jälgi. Võid käituda üleolevalt ja upsakalt ning kaotada sõpru.
KALJUKITS
Nüüd on meeldivate mõjudega aeg. Märkad üllatuseks, et sinuga arvestatakse rohkem, kui lootsid. Koostöö ja arengu aeg.
VEEVALAJA
Täna on tõsiste ja sügavate meeleoludega päev. Võimalik, et täna saabub sul mõni tõeline kordaminek, mis paneb sind asjade üle järele mõtlema.
KALAD
Suureneb soov teistele muljet avaldada. Kipud ennast näitama kellegi teisena, kui tegelikult oled. Kuid sellise näitlemisega sa palju ei saavuta!

 

Print Friendly, PDF & Email