Horoskoop

JÄÄR
Täna võib sulle meenuda keegi või miski minevikust, kuid sa võid näha asju teisti kui need tegelikult olid. Leia keegi, kes aitaks sul asju õigesti näha.
SÕNN
Kaldud täna olema teiste inimeste suhtes veidi hoolimatu. Samas aga solvud, kui su tegemistele ja soovidele piisavalt tähelepanu ei pöörata.
KAKSIKUD
Tunned täna rahulolematust ning soovi oma elu paremaks muuta. Võid eneselegi ootamatult hakata lõhkuma tarbetuid suhteid. Varguste oht.
VÄHK
Hakkad tähelepanu pöörama oma varasemate tegude järelmõjudele. Võimalik, et sulle jõuab alles nüüd kohale mõni eksimus, mille teinud oled.
LÕVI
Võimalik, et tunned end täna ahistatuna kaaslaste poolt. Suhted kipuvad teravaks minema siis, kui hakkad oma arvamust teistele peale suruma.
NEITSI
Saavutad edu, kui püüad tungida asjade tuumani. Otsi vastuseid filosoofiast ning väldi asjatut loba, mis lihtsalt raiskab su energiat.
KAALUD
Soodne päev tegeleda saladustega seotud probleemidega. Sinu suhted pannakse proovile ja üleliigsed kontaktid katkevad. Lase neil minna!
SKORPION
Päeva iseloomustavad armukadedus, nõudlikkus partneri suhtes ja intensiivsed tunded. Ootad maksimaalseid tulemusi ja täielikku mõistmist.
AMBUR
Täna on hea päev võtta ennast kokku ja alustada juba ammu planeeritud muudatuste tegemist või siis ammu paika pandud plaanide teostamist. Suhtlusrohke aeg.
KALJUKITS
Täna võid kokku puutuda oma minevikuprobleemidega või siis lööb välja mõni haigus, mille ravimisest sa mööda oled hiilinud. Pööra tähelepanu tervisele!
VEEVALAJA
Võimalik, et sind püütakse täna kontrollida. Ole valmis oma tegemistest aru andma kas ülemusele või vanematele inimestele.
KALAD
Kipud täna olukordi valesti hindama. Sul on raskusi õiglaste otsuste langetamisel. Samas ootad, et sinu suhtes oldaks mõistev ja arvestav.

 

Print Friendly, PDF & Email