Horoskoop

JÄÄR
Suhtlemine on lihtne ja meeldiv. Hea aeg külas käia või ise külalisi vastu võtta. Võid filosoofiliste arutelude kaudu jõuda enesele lähemale.
SÕNN
Naudid täna ilu ja harmooniat. Suureneb vajadus osta endale midagi luksuslikku või külastada ilusalongi. Soodne päev tervisekuuri alustamiseks.
KAKSIKUD
Sinu läbinägemisvõime jahmatab täna ka sind ennast. Võimalik, et avastad enda jaoks midagi eriti salajast ja müstilist, ent samas ka arendavat.
VÄHK
Nüüd on aeg näidata oma liidriomadusi ja ilmutada majandamise oskust. Sul on hea füüsiline vorm, tugev tahtejõud. Väldi liigset surve avaldamist.
LÕVI
Argielu tasandil oleks täna hea korrastada asju, mis siiani segased on olnud. See võib olla ka kodu korrastamine. Hea aeg arstlikuks kontrolliks.
NEITSI
Võimalik, et tunnetad eneses vastuolu. Osaliselt soovid lasta end lõdvaks ja pidutseda, teisalt aga oled kohusetundlik ning enese vastu range.
KAALUD
Püüa tunda rõõmu ka lihtsatest asjadest ja mitte lasta tujul langeda asjade pärast, mida sul hetkel pole. Hinda oma sõprade toetust.
SKORPION
Hea aeg loobuda mõnest halvast harjumusest ning alustada tervislikumat eluviisi. Pööra tähelepanu oma tervisele ja märkidele, mida sinu keha annab.
AMBUR
Kipud täna olema veidi lihtsameelne ja kergeusklik. Peaksid aga meeles pidama, et kõik inimesed ei pruugi olla sama heatahtlikud ja ausad kui sina.
KALJUKITS
Täna valitsevad eelkõige positiivsed planeedimõjud, mis tõstavad su loovuse potentsiaali, füüsilist vitaalsust ning üleüldist heaolutunnet.
VEEVALAJA
Sulle pakub täna erilist rahuldust see, kui saad teha midagi kasulikku. Suudad märgata ka teisi inimesi enda ümber ning oled valmis neid aitama.
KALAD
Päev täis kirgi ja romantikat! Kui sul on kellegi vastu salajased tunded, siis täna julged neid ka välja näidata. Ettevaatust liialdustega.

 

Print Friendly, PDF & Email