Horoskoop

JÄÄR
Oled vaiksem ja tagasihoidlikum kui tavaliselt, kuid oma tegudes saavutad täna palju paremaid tulemusi ning need ei jää ka teistele märkamata.
SÕNN
Võimalik, et satud täna paanikasse ja hakkad liiga kiirelt järeldusi tegema. Püüa olukorda rahulikult hinnata. Väldi suurte otsuste langetamist.
KAKSIKUD
Äritegevuses on sul halb päev ning kõik, mida alustad, põhjustab kahjumit. Ole mõistlik ja kokkuhoidlik, vastasel juhul ootab sind pettumus.
VÄHK
Oled pehme iseloomuga ja tundlik. Üritad säilitada suhetes harmooniat ning oled valmis tegema küllaltki suuri järeleandmisi. Ole natuke isekam.
LÕVI
Kipud täna oma võimetes kahtlema ning ootad oma kaaslastelt innustust. Head teeks suhtlemine lähedaste sõpradega ja ka nende probleemide kuulamine.
NEITSI
Võimalik kokkupuude kompleksivabade ja siiraste inimestega. Võta neilt eeskuju ja hakka ennast rohkem väärtustama. Hea aeg seltskonnaeluks.
KAALUD
Sinu eneseteadvus pole just kõige aktiivsem ning lased endale liiga palju ettekirjutusi teha. Püüa olla iseteadlikum ja usalda ennast rohkem.
SKORPION
Täna liigud väga kiiresti edasi oma eesmärkide poole. Sul on rohkem energiat ja entusiasmi kui tavaliselt ning suudad kergesti sütitada ka teisi.
AMBUR
Täna ole valmis ettearvamatuteks sündmusteks ja võimalikuks ümber­orienteerumiseks. Loo endale süsteem, et oleks lihtsam asju ajada.
KALJUKITS
Oled entusiastlik ja energiline ning võitled kõige eest, mida tähtsaks pead. Oled võidus kindel ning saavutad edu pea kõigis ettevõtmistes.
VEEVALAJA
Oled soovitud kaaslane. Võimalik, et puutud täna kokku probleemidega, mida teised ei suuda lahendada. Tänu elukogemusele saad sina sellega hakkama.
KALAD
Peaksid tähelepanu pöörama oma teadmistele, väldi sõnavõtte teemadel, milles sa kodus pole. Parem jää tahaplaanile ja lase teistel rääkida.

 

Print Friendly, PDF & Email