Horoskoop

JÄÄR
Tunned soovi muuta oma välimust ja leida mõttekaaslasi. Võimalik, et su tutvusring uueneb. Hea aeg kogemuste vahetamiseks ning õppimiseks.
SÕNN
Kergete ja meeldivate meeleoludega päev. Tänased suhted inimestega toovad su ellu armastust ja heatahtlikkust. Hea aeg kodu kaunistamiseks.
KAKSIKUD
Püüad täna olla kohusetundlik ning tõenäoliselt suudad edukalt likvideerida mõne võla või poolelioleva töö. Väldi uute kohustuste võtmist.
VÄHK
Sul on oht sattuda illusioonide mõju alla ning sellega seoses teha rumalaid otsuseid. Väldi finantstehinguid ja uute ettevõtmiste alustamist.
LÕVI
Kipud täna kõikvõimalikke ebameeldivusi liiga südamesse võtma ja probleeme üle tähtsustama. Väldi suhteid, kus sind püütakse üle trumbata.
NEITSI
Võimalik kokkupuude juriidiliste probleemidega. Ka võib täna hakata su elus tavalisest tähtsamat rolli mängima mõni vanem mees või isa.
KAALUD
Su mõtted on seotud materiaalsete asjadega, kerkivad mitmed majanduslikud probleemid ning vajadus teha praktilisi sisseoste. Hea aeg asjade lõpetamiseks.
SKORPION
Püüad täna endast igati asjatundlikku ja kompetentset muljet jätta, kuid ära siiski ennast ka üle hinda. Ole see, kes oled, muidu võid häbisse jääda.
AMBUR
Täna suureneb vajadus läheduse ja armastuse järele. Kui pead mingil põhjusel üksi olema, siis kipud kurvameelseks ja emotsionaalseks muutuma.
KALJUKITS
Võimalik, et tunned soovi riskida, et leida üles oma piirid. Vältida tuleks aga äärmuslike võtete kasutamist, sest valitseb traumade oht.
VEEVALAJA
Võta end kokku ning ilmuta julgelt oma tõelist palet ja võimeid. Täna on päev, mil sind võetakse tõsiselt ja suhtutakse huviga su ideedesse.
KALAD
Oled täna heas vormis ja valmis suhtlema erinevate isikutega. Võimalik, et leiad ootamatult huvitava võimaluse oma silmaringi laiendamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email