Horoskoop

JÄÄR
Täna on oht, et käitud veidi taltsutamatult. Tunned vajadust rakendada oma ülemäärast pulbitsevat energiat. Hea päev spordiga tegelemiseks.
SÕNN
Tänased planeediseisud annavad sulle head võimalused saavutada populaarsust ja edu materiaalses elus. Hea aeg kinnisvaratehinguteks.
KAKSIKUD
Tänased planeediseisud avaldavad sulle soodsat mõju. Seda juhul, kui tegeled teiste aitamise või muu omakasupüüdmatu tegevusega.
VÄHK
Tunned vastupandamatut vajadust maailma enda ümber paremaks muuta, kuid pea meeles, et kõige kiirem moodus seda teha on parandada iseennast.
LÕVI
Suhtu oma tulevikku optimistlikumalt. Kui kardad läbi kukkuda ja oled liiga ettevaatlik, takistab see sul kasutada oma tõelisi võimalusi.
NEITSI
Sa ei leia rahuldust armastuses üldtuntud normide piires. Otsid suhetes absoluutset siirust ning ei hooli jõukuludest. Tähtsustad loomingulisust.
KAALUD
Täna on konfliktid kerged tekkima. Mõni tühine asi võib sind täiesti endast välja viia, kuid püüa võtta asja arukusega ja väldi agressiivsust.
SKORPION
Väga võimalik, et täna on see õnnelik päev, kus keegi mõjuvõimas isik avastab su anded ning sa saad mõne hea pakkumise. Hoia silmad lahti!
AMBUR
Nüüd oleks soovitatav võtta ennast kokku ja hakata ometi rohkem tegelema oma sisemiste vajaduste ja huvide realiseerimisega. Ära kurna ennast tööga.
KALJUKITS
Nüüd on hea päev sisemiste protsesside käimalükkamiseks. Püüa olla väga tähelepanelik selle suhtes, mida sisemiselt vajalikuks pead.
VEEVALAJA
Pakatad täna üllatuslikest ning originaalsetest ideedest. Samas suudad neid ka edukalt ellu viia. Ettevaatlik peaksid olema liikluses.
KALAD
Püüa hoolikalt vältida tahumatut ja agressiivset käitumist ning hoolimatut suhtumist oma kaaslastesse. Tegele oma ego probleemidega!

 

Print Friendly, PDF & Email