Horoskoop

JÄÄR
Mõjud täna inimestele ligitõmbavana. Võimalik, et sulle tullakse pihtima. Püüa sulle usaldatud saladusi kindlasti hoida. Paranevad suhted lastega.
SÕNN
Võimalik, et alahindad täna mõnda inimest, kellest mingil hetkel võib sulle päris tugev konkurent saada. Püüa end sündmustega kursis hoida!
KAKSIKUD
Võimalik, et oled täna mõne olulise vahejuhtumi tunnistaja. Kui asi otseselt sind ei puuduta, püüa isiklikku sekkumist vältida.
VÄHK
Tänane päev toob palju suhtlemist ja asjaajamist. Aktiviseerub seltskonnaelu ja soov olla koos teiste inimestega. Päev pole soodne äriasjadeks.
LÕVI
Ootad, et sind hinnataks ja austataks. Oled ülitundlik kõikvõimaliku kriitika suhtes ning solvud kergesti. Ära võta asju liiga isiklikult!
NEITSI
Võimalik kokkupuude inimestega, kes on närvilised ja teevad kiiresti valesid järeldusi. Väldi täna oma ideedest rääkimist, võid pettumuse osaliseks saada.
KAALUD
Langeb loovuse aktiivsus, võimalik melanhoolia. Püüa seda mitte liiga tõsiselt võtta ja luba endale midagi meeldivat. Otsi tuge lähedastelt.
SKORPION
On aeg lõbutseda ja mitte keegi teine ei naudi seda nii nagu sina. Ole valmis pidutsemiseks, suhtlemiseks ja sugulashingedega kohtumiseks.
AMBUR
Tahad endast ko­gu maailmale kuulutada, kuid see võib toimuda siis, kui oled enesekindel ja tead, mida tahad. Hea päev lastega tegelemiseks.
KALJUKITS
Tänane päev peaks tooma sulle võimalusi enese arendamiseks ja uute suhete loomiseks. Aeg sobib reisimiseks, kuid on oht unustada midagi olulist.
VEEVALAJA
Viid ellu seda, millel on sinu jaoks väärtus. Olgu selleks siis raha ja füüsiline heaolu või vaimsed väärtused ja õiglusefilosoofia. Oled sihikindel.
KALAD
Võimalik, et sulle sajab täna sülle ootamatu võimalus reisile minna. Töö tegemisel kasuta nüüd rohkem loovat mõtlemist. Väldi rahvarohkeid kohti.

 

Print Friendly, PDF & Email